EUROOKNA PAVELKA s.r.o. - dřevěná okna Náchod

Světlo do vašeho domova

Nabízíme výrobu a prodej dřevěných eurooken, vchodových dveří a zimních zahrad. Každou zakázku řešíme individuálně, díky tomu můžeme vyrobit jakýkoliv tvar, či splnit speciální přání a požadavky i při výrobě jediného okna. Pečlivé provedení v každém detailu je naše cesta ke spokojeným zákazníkům.

  • Horní Kostelec 270
  • 549 41 Červený Kostelec
  • Objekt KPM
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby pro zákazníky Eurookna Pavelka

Naší hlavní činnosti je výroba dřevěných eurooken, vchodových dveří a zimních zahrad. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, díky tomu můžeme vyrobit libovolný tvar a splnit speciální přání a požadavky při výrobě jediného okna.

Při výrobě oken i dveří si dáváme záležet od počátku projektu, abychom našim zákazníkům dodali co nejkvalitnější výrobek. Nabízíme odbornou konzultaci s navržením optimálního řešení eurooken a nezávaznou kalkulaci cenové nabídky. V případě zájmu sami zaměříme otvory ve vaší stavbě (bez příplatku). Hotové výrobky dopravíme přímo k vám a zajistíme jejich montáž.

Pro zpracování dřevěných oken a dveří používáme jen osvědčené materiály, které zajistí, že vám naše výrobky budou dobře sloužit po dlouhá léta.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo