EUROOKNA PAVELKA s.r.o. - dřevěná okna Náchod

Světlo do vašeho domova

Nabízíme výrobu a prodej dřevěných eurooken, vchodových dveří a zimních zahrad. Každou zakázku řešíme individuálně, díky tomu můžeme vyrobit jakýkoliv tvar, či splnit speciální přání a požadavky i při výrobě jediného okna. Pečlivé provedení v každém detailu je naše cesta ke spokojeným zákazníkům.

  • Horní Kostelec 270
  • 549 41 Červený Kostelec
  • Objekt KPM
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby pro zákazníky Eurookna Pavelka

Naší hlavní činnosti je výroba dřevěných eurooken, vchodových dveří a zimních zahrad. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, díky tomu můžeme vyrobit libovolný tvar a splnit speciální přání a požadavky při výrobě jediného okna.

Při výrobě oken i dveří si dáváme záležet od počátku projektu, abychom našim zákazníkům dodali co nejkvalitnější výrobek. Nabízíme odbornou konzultaci s navržením optimálního řešení eurooken a nezávaznou kalkulaci cenové nabídky. V případě zájmu sami zaměříme otvory ve vaší stavbě (bez příplatku). Hotové výrobky dopravíme přímo k vám a zajistíme jejich montáž.

Pro zpracování dřevěných oken a dveří používáme jen osvědčené materiály, které zajistí, že vám naše výrobky budou dobře sloužit po dlouhá léta.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo