SEDCO s.r.o. (Prostějov)

Velkoobchod sportovních potřeb nabízí míče MIKASA a GALA, stolní tenis DHS, JOOLA, STIGA, potřeby pro tenis a squash HEAD a WISH. Vedeme rotopedy a eliptikaly SEDCOFIT, potřeby fitness, floorball, hokej, sáně,lyže a lyžařské doplňky BLIZZARD, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, čluny a bazény INTEX.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 582 331 683
fax:
+420 582 360 404
e-mail:
sedco@telecom.cz
web:
www.sedco.cz
  • Průmyslová 5
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
k.forman
26.9.2014
*
*
*
*
*

Chtěla bych si objednat spací pytel, ale nevím zda se dají dva spojit, vadí mi zde opravdu nedostatečné popisky zboží, kterého mají širokou nabídku

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Velkoobchod sportovních potřeb SEDCO působí na českém trhu od roku 1991. Od svého založení zajišťujeme prodej sportovních výrobků jak českých tak i světových výrobců těch nejznámějších značek.

Pro milovníky míčových sportů máme skladem míče MIKASA a GALA. Z potřeb pro stolní stolní tenis pak výrobky firem Double Hapinnes DHS,JOOLA,STIGA ,DONIC ,BUTTERFLY a DRAGON. Potřeby pro tenis, badminton a squash nakupujeme od předních výrobců HEAD a WISH.

Velkou část potřeb pro fitness ,rotopedy a eliptikaly vyrábíme pod vlastní značkou SEDCOFIT. Potřeby pro floorball, hokej, sáně, snowboardy, lyže a lyžařské doplňky BLIZZARD, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, plavecké potřeby a potřeby pro vodní sporty, bazény a čluny INTEX a mnoho dalších pro téměř všechny sporty.

Velký důraz klademe na kvalitu nabízeného zboží a na zajištění široké nabídky, která čítá téměř 3000 druhů sportovních potřeb. Širokou kolekci každý rok neustále rozšiřujeme a doplňujeme o nové modely. Momentálně máme k dispozici přes 6000m2 skladové plochy, což umožňuje držet dostatečné skladové zásoby a zajistit tak plynulé zásobování našich odběratelů zbožím v průběhu celého roku.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo