SEDCO s.r.o. (Prostějov)

Velkoobchod sportovních potřeb nabízí míče MIKASA a GALA, stolní tenis DHS, JOOLA, STIGA, potřeby pro tenis a squash HEAD a WISH. Vedeme rotopedy a eliptikaly SEDCOFIT, potřeby fitness, floorball, hokej, sáně,lyže a lyžařské doplňky BLIZZARD, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, čluny a bazény INTEX.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 582 331 683
fax:
+420 582 360 404
e-mail:
sedco@telecom.cz
web:
www.sedco.cz
  • Průmyslová 5
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
jichalupa
14.7.2017
*
*
*
*
*

Naprosto neuvěřitelná ochota pracovníka servisu pana Šlosara. Odborník, navíc ochotný a vstřícný.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Velkoobchod sportovních potřeb SEDCO působí na českém trhu od roku 1991. Od svého založení zajišťujeme prodej sportovních výrobků jak českých tak i světových výrobců těch nejznámějších značek.

Pro milovníky míčových sportů máme skladem míče MIKASA a GALA. Z potřeb pro stolní stolní tenis pak výrobky firem Double Hapinnes DHS,JOOLA,STIGA ,DONIC ,BUTTERFLY a DRAGON. Potřeby pro tenis, badminton a squash nakupujeme od předních výrobců HEAD a WISH.

Velkou část potřeb pro fitness ,rotopedy a eliptikaly vyrábíme pod vlastní značkou SEDCOFIT. Potřeby pro floorball, hokej, sáně, snowboardy, lyže a lyžařské doplňky BLIZZARD, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, plavecké potřeby a potřeby pro vodní sporty, bazény a čluny INTEX a mnoho dalších pro téměř všechny sporty.

Velký důraz klademe na kvalitu nabízeného zboží a na zajištění široké nabídky, která čítá téměř 3000 druhů sportovních potřeb. Širokou kolekci každý rok neustále rozšiřujeme a doplňujeme o nové modely. Momentálně máme k dispozici přes 6000m2 skladové plochy, což umožňuje držet dostatečné skladové zásoby a zajistit tak plynulé zásobování našich odběratelů zbožím v průběhu celého roku.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo