CEVRO Institut – vysoká škola v srdci Prahy (Praha 1 - Nové Město)

Právo, politologie, ekonomie. Prestiž vzdělání a úspěch.

CEVRO Institut je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. Nabízené Bc., Mgr. a MPA obory mají praktické uplatnění ve veřejném i soukromém sektoru.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Jungmannova 28/17
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Ohodnotit
Birgit Friedmannová
4.9.2016
*
*
*
*
*

Škola s velmi dobrou pověstí a oprávněně. Opravdu poskytuje to, co inzeruje, hlavně oceňuji atmosféru na škole - po bakalářském studiu na veřejné škole pro mne byl individuální pří...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

CEVRO Institut je dynamicky se rozvíjející soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. CEVRO Institut nabízí elitní vzdělání, individuální přístup a rodinnou atmosféru umocněnou místy výuky – historickou budovou Měšťanské besedy v srdci Prahy a pobočkou v centru starobylého Českého Krumlova.

Neustále rozšiřujeme naši nabídku oborů, specializací, postgraduálních programů, odborných i společenských aktivit. Stále více se otevíráme světu. Na naši školu přijíždějí studenti, profesoři, úspěšní podnikatelé a další osobnosti z Evropy i zámoří. Naši studenti vyjíždějí na studijní pobyty v rámci programu Erasmus, účastní se mezinárodních letních škol a akademií.

V pedagogickém týmu vysoké školy CEVRO Institut se snoubí elitní profesoři a docenti, mladí nadějní učitelé i experti přicházející z praxe justice, veřejné správy a světa podnikání. CEVRO Institut je vysokou školou, kterou nejlépe charakterizují tři slova – prestiž, vzdělání a úspěch.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo