Křesťanský domov mládeže u sv. Ludmily - Levné ubytování

Levné ubytování v centru Prahy

Ubytování přímo v centru Prahy, vedle domu (cca 3m) je vstup do stanice metra A - Nám. Míru, 10 min. pěšky od Václavského náměstí, pokoje 2 - 5 lůžek, možnost snídaní, obědů a večeří, nižší cenové relace.

tel:
+420 281 865 584
fax:
+420 281 865 584
e-mail:
hostel@kdm.cz
skype:
KDMhostel
web:
www.kdm.cz
facebook:
www.facebook.com/kdm.cz
youtube:
www.youtube.com/kdmhostel
googleplus:
plus.google.com/kdm
 • Francouzská 585/1
 • Praha 2 - Vinohrady
 • 120 00
 • Nacházíme se přímo u stanice metra A Náměstí Míru (výstup směr Francouzská ulice). Na Náměstí Míru se lze dopravit rovněž tramvajovými linkami 4, 10, 16, 22, 51, 57, 59 a autobusovou linkou 135 (z autobusového nádraží Florenc). Z Hlavního nádraží jsou to 2 stanice metrem (s přestupem na Muzeu z trasy C na trasu A).
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
9 hodnocení
Ohodnotit
daasha
23.10.2017
*
*
*
*
*

Příjemné, účelně zařízené ubytování v centru Prahy za velmi příznivou cenu. Oceňuji zejména klidné bezpečné prostředí a hygienickou úroveň celého objektu. Velkou výhodu spatřuji ve...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Užijte si pobyt v Praze levně a bez dojíždění

Hledáte levné ubytování v Praze a nechcete zbytečně utrácet za jízdenky MHD dojížděním na okraj města? Nabízíme levné ubytování v centru Prahy v překrásné lokalitě Královských Vinohrad (Praha 2).

KDM Hostel se nachází na rohu Náměstí Míru přímo u stanice metra A, do historického centra zvládnete dojít pěšky za 10 – 15 minut. Výborná dostupnost místa je zajištěna rovněž četnými linkami tramvají (např. z Pražského hradu), před naším domem také naleznete zastávku autobusu se spojením na autobusové nádraží Florenc. Na Hlavní nádraží pouze 2 stanice metrem. Klidné a čisté ubytování s možností stravování.

Nabízíme Vám ubytování v čistém a klidném prostředí, vhodném nejen pro rodiny s dětmi. Abyste si plně užili návštěvy Prahy, nabízíme stravování za výhodné ceny (snídaně, obědy i večeře). Můžete rovněž využít vybavených kuchyněk na každém poschodí. Přes den je pro vás otevřena Kavárna u sv. Ludmily v přízemí domu s nabídkou drobného občerstvení, točeného piva a Kofoly. V teplém počasí můžete relaxovat na naší zahrádce před kavárnou, nebo posedět na střešní terase s nádherným výhledem na Hradčany.

Bez dalších poplatků poskytujeme hostům připojení k internetu (wi-fi), rádi vám uschováme zavazadla, zapůjčíme žehličku či fén.

Co najdete v okolí

KDM Hostel se nachází v samotném centru města, snadno tak navštívíte nejvýznamnější památky Prahy. Díky bohatému spojení MHD k našemu domu můžete vyrazit i na vzdálenější místa v okolí Prahy (např. Karlštejn). Z nábřeží Vltavy (10 min. od našeho domu) se můžete vydat parníkem na okružní plavbu nebo do pražské ZOO.

Přímo na Náměstí Míru najdete nádherný kostel sv. Ludmily, známé Divadlo na Vinohradech, snadno se však dopravíte na další místa nejen za kulturním vyžitím. Návštěva divadelních představení, koncertů a muzikálů láká do Prahy mnoho našich hostů.

>>>Více informací o levném ubytování v centru Prahy<<<

Otevírací doba

 • Po 6:001:30
 • Út 6:001:30
 • St 6:001:30
 • Čt 6:001:30
 • 6:001:30
 • So 6:001:30
 • Ne 6:001:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo