Ing. František Lesák (Úvaly)

L-ex stínící technika

Dodáváme vnitřní i venkovní stínící techniku se zaměřením na žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Dvořákova 1608
  • Úvaly
  • 250 82
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Venkovní stínění

Venkovní předokenní rolety

Už jste přemýšleli, jak chránit svůj majetek, ušetřit za topení a mít plně pod kontrolou intenzitu světla v domě? Všechny tyto vlastnosti v sobě spojují venkovní rolety, které lze umístit před každé okno. Venkovní rolety je možno zabudovat při stavbě domu pod omítku nebo je lze dodatečně nainstalovat nad okna. Venkovní rolety jsou nabízené v různých barevných odstínech a budou Vám tak ladit k omítce domu.

Sluneční plachty

Vytvořte si kvalitní stín na zahradě nebo terase pomocí sluneční plachty. Velké rozměry plachet a možnost polohování  v rámci celé délky stojného sloupku vám přináší jedinečný způsob, jak si vytvořit stín na míru. Pro zastínění rozsáhlejších ploch lze sestavit větší množství slunečních plachet do skupiny.  Sluneční plachty se snadno ovládají a sundání plachty zabere pár vteřin. Na zimu plachtu demontujete, aby se prodloužila doba, kdy Vás budou příjemné chránit před ostrým sluncem.      Jednoduchost systému ručního ovládání a cenová dostupnost slunečních plachet jsou jasné ukazatele, proč si je na zahradu pořídit.

Vnitřní stínění

Plissé

Přizpůsobte okna vašemu jedinečnému stylu. Látkové žaluzie Plissé, jsou ze speciálně tvarované, odolné textilie a díky nepřebernému množství barev, vzorů a potisků jsou moderním stínícím prvkem do každého interiéru. Plissé žaluzie mají různé stupně propustnosti světla a zútulní Váš domov. Jedinečná konstrukce a flexibilita umožňuje vytvořit Plissé žaluzie i pro atypické tvary oken a umístit je do libovolné pozice. Shrňte horní nebo dolní okraj Plissé žaluzie a vyčarujete si tím přesný stín.

Systém zastínění Twinroll

Poznejte unikátní systém vnitřního zastínění Twinroll, který v sobě spojuje rolety a žaluzie. Rolety jsou oblíbené pro své tepelně izolační vlastnosti a žaluzie nabízejí plynulou regulaci světla a tmy v pokoji. Látkové rolety Twinroll se ovládají řetízkem nebo na elektrický bezdrátový pohon  ELERO, který Vám poskytne naprosté pohodlí při regulaci světla dopadajícího do místnosti. Dolaďte interiér látkovými roletami Twinroll, které se nabízejí v 33 barevných odstínech. Nově jsou rolety vyráběné i z těžce hořlavých látek, pro větší bezpečí vašeho domova. Látkové rolety Twinroll jsou vhodné i pro vlhké prostory, jako jsou koupelny a lze si je nechat instalovat i na velká francouzská okna.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo