Jiří Jerie - Zemní a výkopové práce Semily

Výkopy pro bazény, jezírka, rodinné domy nebo tepelná čerpadla

Provádíme zemní a výkopové práce - čističky, septiky, základy, přípojky (inženýrské sítě), tepelná čerpadla, terénní úpravy, H. T. Ú, obkopáváme vlhké základové zdivo, příprava pro zámkovou dlažbu, strojní vrtání děr, úprava cest, odvoz materiálu, úklid sněhu.

  • Libštát 341
  • 512 03 Libštát
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hloubení základů a zemní práce

Vhodné pro srovnání terénu, přetvoření vzhledu zahrady, či přípravu pozemku pro stavbu. Provádíme také nakládku a odvoz zeminy. Zemní práce nabízíme i pro přípravu příjezdových cest a zpevněných ploch s například zámkovou dlažbou.

Výkopy pro zahradní jezírka a bazény

Provádíme strojní i ruční vyhloubení výkopu požadované hloubky a tvaru. Výkopy pro přívod a odvod vody a často i výkopy pro elektrické vedení. Dále výkopy pro čističky, pro tepelná čerpadla nebo výkopy pro jímky a septiky.

Výkopy pro přípojky

Nabízíme výkopy pro přípojky – voda, plyn, kanalizace. Strojní záběr můžeme nastavit v šířkách 30, 40, 50 a 60 cm. Naší technikou je možnost provádět výkopy ve svahu nebo výkopy na těžko přístupných místech – výkopy podél domu, v úzkých uličkách a pod. Výhodou je v tomto případě mimoosé kopání.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo