Sýkorova chalupa - pronájem chalupy Suchá Rudná

Ubytování na horách přímo u Pradědu

Využijte pronájmu chalupy blízko Pradědu. V této nové komfortní horské chalupě, která je zařízená v loveckém stylu, nabízíme celoroční ubytování na horách. V okolí je krásná příroda a absolutní klid. Můžete zde lyžovat, jezdit na kole nebo na koni, chodit na houby a nebo jenom relaxovat.

  • Suchá Rudná 116
  • 793 31 Světlá Hora
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Pronájem chalupy během celého roku

Pronájem chalupy si můžete zařídit v průběhu celého roku. V okolí si najdete vhodnou aktivitu pro dané roční období. Chalupa je ideální pro tři čtyři rodiny. K dispozici je zahrada, kryté posezení s grilem a nadzemním bazénem. Kapacita chalupy je omezená pro 16 osob.

Ubytování na horách u Pradědu

Znáte Krkonoše, Šumavu a Beskydy jako své boty, a proto chcete zkusit něco nového?

Navštivte Jeseníky s pátou nejvyšší horou České republiky Praděd a využijte našeho ubytování na horách přímo na úpatí Pradědu.

Sýkorova chalupa se nachází na jednom z nejkrásnějších míst v Jeseníkách - Suché Rudné, která leží v nadmořské výšce 720 m a naleznete zde opravdovou oázu klidu a pohody.

Naše druhá chata Sýkorka nabízí ubytování na horách v centru Národní přírodní rezervace Rejvíz, které je právem označováno jako perla Jeseníků.

Navštivte nás a přesvědčte se, že ubytování na horách je opravdový zážitek!

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo