Petr Červený (Česká Lípa - Častolovice)

Zajišťování výroby dekorativních a užitných výrobků ze skla.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Častolovice 16
  • 470 01 Česká Lípa
  • Z České Lípy směr Nový bor
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Zdeněk
2.12.2014
*
*
*
*
*

super spolupráce a snad úplně všechno je možné! důkaz toho, že máme pořád zlaté ručičky! ;-)

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Sklárna Florianova Huť byla založena v roce 1996 po dvou letech budování a přípravách byla zahájena výroba ručně foukaného skla .  Kdy jsme se specializovali především na kvalitu taveného skla a obnovení starých technik výroby.

Sklárna zaměstnává průběžně od 5 do 10 lidí kdy preferujeme zručnost a fortel jednotlivých profesí. Výroba nebyla přerušena ani v období stagnace světové ekonomiky na tomto má hlavní podíl kreativita a široký sortiment vyráběného zboží .Naše sklářské studio neboli sklárna vyrábí sklo pro designery ze Světa ale i z České republiky .

Naší produkcí jsou je i historické sklo,pískované sklo, ryté sklo,malované sklo,broušené sklo,studiové sklo , art styl , lustrové díly , suvenýry , upomínkové předměty,sklo na zakázku a repliky jednotlivých historických období .

Zároveň provádíme služby zákazníkům na dodaný materiál jako řezaní skla ,vrtání skla,obtisky na sklo ,odlitky s cínu.

Výrobky naší sklárny a i sklárnu samotnou můžete vidět v několika pořadech jako například Těžká Dřina na PrimaCOOL,Živnosti řemesla,Tipy a inspirace Naše sklo zdobí stůl Švédské Královské rodiny,Karla Gotta,Ilji Racka.

Vyráběli jsme i rekvizity do několika filmů .V roce 2000 jsem se začali zajímat o výrobu cínu a odléváním do forem a pasířství a následně jsme vytvořili kombinace skla a cínu tyto výrobky se vyráběli cca na přelomu 17-18 století ale i v období secese neboli Art nouveau,Jugendstil se zdobilo sklo cínem a  jejich odlitky které se odlévají do speciálních forem které jsme průběhem let zdokonalili aby bylo možné vyrábět i složité repliky původních modelů.A obnovili jsme výrobu cínových víček na půllitry.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo