Švihadla pro sport "Rope skipping" (Praha 7 - Bubeneč)

Rope skipping ®centrum - TO JSME MY! JIŽ 10 LET V ČR

Vyzkoušejte nový soutěžní i volnočasový sport v ČR - Rope skipping. Je to skákání přes švihadla různých druhů a délek. Naší hlavní činností je výuka sportu rope skipping. Jsme jedinými výrobci těchto švihadel pro Rope Skipping v České republice. Navštivte náš e-shop a zaskákejte si s námi.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Nad Královskou oborou 203/23
  • Praha 7 - Bubeneč
  • 170 00
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Nevíte jak začít s Rope skippingem?

Zastavte se na některé z našich lekcí nebo se s námi vypravte na mezinárodní sportovní kemp. Uvidíte, že skákání vás bude bavit.

Trénujte a přijďte si zasoutěžit na soutěž Jump for Yoy, která je jedinou originální soutěží v ČR. Pokud budete dobří, můžete pokračovat v mezinárodních závodech, pod záštitou ambasadorky ERSO Mgr. Jany Černé.


Nemáte soutěžního ducha a rádi byste si zaskákali jen tak?

Není problém. Skočte do našeho e-shopu a vyberte si z široké nabídky různých typů švihadel:

  • Rope skippingové švihadlo „korálkové“ - díky použitým materiálům se skvěle hodí na různé povrchy. Milovníky barev a osobitého designu určitě nadchne možnost zvolit si vlastní barevnou kombinaci korálků. Je vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé pro interiéry i exteriéry.
  • The two in the loop - určené pro dva skokany držící dvě švihadla, pohyb paží je nesoudobý a připomíná točení mlýnu.
  • Long rope - více než desetimetrové švihadlo určené pro tým 12 – 20 skokanů.
  • Double dutch - jedná se o dvě dlouhá švihadla, kterými krouží dva cvičenci proti sobě, přičemž třetí skáče uprostřed. Double Doutch je pro většinu skokanů velmi lákavá forma rope skippingu pro svou týmovou formu. Double Douch dokonale procvičí koordinaci a vzájemnou komunikaci mezi cvičenci.
  • Speed single rope - rychlostní švihadlo zejména pro skokany, kteří si oblíbili vysokou frekvenci přeskoků nebo mnohonásobné přeskoky (dvojšvihy).


Máte strach, že investujete do švihadla a za chvíli jej odložíte?

Půjčte si ho!

Využijte naši půjčovnu švihadel a zkuste, které je pro vás to nejvhodnější.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo