Hodnocení firmy HK - Dřestav s.r.o. - Montované rodinné domy

*
*
*
*
*
4 hodnocení
HCH
15.3.2018
*
*
*
*
*

S Dřestavem jsme dokončili stavbu domu. Od prvního setkání - skvělý dojem. Vše vysvětlí, dají čas na rozmyšlenou, neúčtují za drobné změny v projektu, jen faktické náklady. Vyřízení stavebního povolení - zcela v jejich režii a zdarma!! Vizualizace velkou výhodou. Pro zákazníka jsou kdykoli k dispozici po telefonu (i večer či o víkendu), naprosto slušné a férové jednání, nesetkala jsem se, že by s něčím byl problém - jsou ochotni zajistit věci tak, aby vše mělo plynulý průběh. Věci jdou v termínech, opoždění max. v řádu několika dní. Jejich subdodavatelské firmy jsou též na velmi dobré úrovni, vše konzultují znovu před dodávkou, aby byla minimalizována záměna vybraných materiálů a vybavení. Platby probíhaly přesně dle smlouvy a stanovených termínech. Řemeslníci slušní, ohleduplní, respektují dojednané požadavky, vždy po sobě uklidí veškerý odpad. Přátelské chování, úcta k zákazníkovi. Případné vady v průběhu stavby- rozbití okna, škrábance - okamžitě reagují a zajistí nápravu. Dům stojí, je moc pěkný a pokud bych chtěla stavět znovu, určitě bych znovu sáhla po této firmě. Určitě doporučuji, zde fakt nenaletíte. A to je v dnešní době obrovská deviza!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Miroslav Havlín
4.4.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den. Zatím jsme jen jednali se zastupcem fi.HK Dřestav (pí.Píchovou) a osobně jsme si byli prohlednout dum postaveny touto firmou. Osobne jsem si dum prohledl do nejmensich detailu i s dolozenou dokumentaci, atd. Nase rozhodnuti stavet dum s touto firmou je pevne. Neni nad to prohlednout si vyrobek stejne jako kdyz kupujete auto, obleceni, nabytek, atd. Tato firma v nasem oku provedla perfektni praci ! Druhe hodnoceni zde pripiseme az budeme stavet, doufame, ze stejne kladne. Havlín

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
rshneider
1.2.2017
*
*
*
*
*

HK DŘESTAV. V roce 2015 jsem se rozhodl s manželkou postavit rodinný dům v okolí Brna. Pro výstavbu jsme vybrali firmu HK Dřestav, nyní to vnímáme jako životní chybu! Ze začátku jsme byli nadšeni, propracované vizuály, spousta slev a výhod. Klamavě nabízí vyřízení stavebního povolení zdarma, ovšem přípojky inženýrských sítí si musíte zajistit sami, to se ale dočtete až v posledním dodatku při podpisu smlouvy. Dále zdarma zpracování vizualizace na Váš dům. Vizuály, které jsme obdrželi po dožadování, byly jak od dítěte ze základní školy. Za vizuály, které mají na stránkách si připlatíte 6 500,- Samotnou stavbu nakonec vůbec neprováděla firma Dřestav, což nejspíš bylo jediné štěstí. Nikdo nás neinformoval o stavebním harmonogramu až do doby, než jsme najali stavební dozor, díky kterému jsme odchytali spoustu nedostatků. Stavba má nyní 6 hrubých nedodělků, přesto ji Dřestav považuje za předanou. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Chci zabránit, aby obyčejní lidé neprošli peklem, jako my, dále před neprofesionálním a suverénním jednáním firmy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne2
milannn
28.2.2016
*
*
*
*
*

Maximální spokojenost, zvláště oceňuji pomoc s tvorbou studie (vizualizace) domu. Moc nám to pomohlo, z typových domů jsme si totiž nebyli schopni vybrat. Osobní přístup je zde také nadstandardní a to rozhoduje.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 318 820 012
fax:
+420 318 841 113
e-mail:
info@drestav.cz
web:
www.drestav.cz
facebook:
www.facebook.com/HK-Drestav
  • Doublovičky 11
  • Sedlčany
  • 264 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo