UNIOS Pharma s.r.o. (Roztoky u Jilemnice)

Prodej vitamínů, minerálů a rostlinných přípravků

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí vitamínů a doplňků stravy. Připravky jsou dle našich receptur vyráběné v USA, Kanadě a převážná většina v ČR. Složení a účinky našich produktů jsou konzultovány s příslušnými odborníky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Roztoky u Jilemnice 401
  • 512 31 Roztoky u Jilemnice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Lucka K.
17.2.2015
*
*
*
*
*

Na základě mého emailu mi firma obratem odpověděla a poradila.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Společnost UNIOS Pharma je na trhu už od roku 1993. Našim hlavním cílem je vyrábět kvalitní vitamínové přípravky za přijatelnou cenu.

Výroba probíhá podle přísných evropských norem. Uplatňujeme vnitřní systém jakosti a kontroly kritických bodů HACCP. Produkty naší společnosti lze shrnout do čtyř bodů.

1) Vitamíny a minerály

Vitamíny jsou organické látky, pro fungování lidského organismu nepostradatelné. Mají vliv na normální fungování našeho organismu a jeho orgány.

Tvoří základ našeho jídelníčku - společně s bílkovinami, sacharidy a tuky. Příjem vitamínů bychom neměli podceňovat. Nedostatek vitamínů může způsobit i vážné zdravotní komplikace. Vitamíny udržují metabolismus v rovnováze.

Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové hmotnosti člověka, z toho 83 % je obsaženo v kostech zbytek, 17 % je ve svalech a dalších orgánech. Stejně jako vitamíny i minerály jsou nezbytně nutné pro životní funkce buněk, stavbu těla a fyziologické pochody.

2) Rostlinné výtažky

Přípravky v této kategorii, obsahují zcela, nebo z větší části rostlinné extrakty, usušené a rozdrcené části rostlin nebo vylisovanou neředěnou šťávu. Jednotlivé metody, pro získávání účinných látek z rostlin, určuje šetrnost postupu k dané látce a to ovlivňuje formu výsledného produktu (tableta, kapsle, prášek, šťáva, apod.).

3) Speciální přípravky

Produkty v této kategorii obsahují kombinace vitamínů, minerálů, rostlinných výtažků, enzymy, vlákninu, jogurtové kultury apod.

4) Ultrazvukové gely

Nejprodávanější

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo