PAPco, s.r.o. - Kontrola kvality Praha

Obchodní a poradenská firma v oblasti nedestruktivního testování

Firma se zabývá obchodní činností v oblasti průmyslové kontroly kvality. Zastupujeme firmy Agfa, Helling a Joel. RTG filmy a přístroje, kapilární prostředky, UZ sondy, měrky a etalony, magnetické přístroje a zařízení i vyvolávací automaty.

tel:
+420 222 500 102
fax:
+420 222 500 106
e-mail:
info@papco.cz
web:
www.papco.cz
  • Litvínovská 609/3
  • Hlavní město Praha - Prosek
  • 190 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kontrola kvality spotřebního materiálu

Naše společnost se zaměřuje na dodání sortimentu v oblasti průmyslové kontroly, které zajišťují rentgenové zkoušky např. transportní rentgeny, kabiny a linky, vyvolávací automaty, digitální snímače atd. Dále Magnetické zkoušky, které jsou jedny z nejpoužívanějších metod a vyznačují se v leteckém nebo automobilovém průmyslu, dopravě či energetice. Zkouška výřivými proudy, kde je předním vývojářem v oblasti EC testování firma GE Inspection Technologies. Metoda vířivých proudů se využívá pro zkoušení elektricky vodivých materiálů, převážně u hutních polotovarů, dále v letectví nebo automobilové průmyslu. Kontrola kvality produktů se provádí nejen u výrobních linek, ale také v laboratořích, které jsou vybaveny moderními přístroji.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo