KAMEN-REJDA - Kamenické práce Zlín

Kamenictví, restaurování, sochařství

Provádíme kamenické práce, které máme rozdělené do základních skupin. Kamenictví - realizujeme kuchyňské desky, schody, dlažby i kompletní hroby. Dále se zabýváme restaurováním sakrálních a památkových staveb, drobné architektury a soch. Poslední skupinou je sochařství.

 • Ulice Hliníky 
 • Brumov-Bylnice - Bylnice
 • 763 31
 • Areál Bylnického statku
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
anezkaanezka
19.2.2015
*
*
*
*
*

Byla jsem velice spokojená s odvedenou práci a s přístupem. Děkuji

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kamenické práce pro interiér i exteriér

Máme pro vás velký výběr kamene v plotnách. Nejčastěji děláme POMNÍKY a KOMPLETNÍ REALIZACE HROBŮ včetně betonáže. Pomníky u nás vyrábíme, písmo pískujeme nebo sekáme a máte i možnost vybrat si z mnoha doplňků .

Díky kamenické práci vám zhotovíme KUCHYŇSKÉ, KOUPELNOVÉ, KANCELÁŘSKÉ, BAROVÉ DESKY, PARAPETY A PULTY DO OBCHODŮ. Výhodou je naše cena i služby. Na rovinu vám řekneme možnosti, vhodnost a poradíme.

SAKRÁLNÍ TVORBA - schody a dlažby do kostelů,výroba a montáž - OLTÁŘE , AMBONY ,obklady SVATOSTÁNKŮ . Není nic lepšího než dělat v kostele, díky BOHU za to.

VENKOVNÍ SCHODIŠTĚ - stále více lidí si před dům a vstup do domu dopřejí stabilní protiskluzový materiál k tomu krásný s dlouhou životností a to je kámen. Kámen je dostupný materiál a jeho vlastnosti se těžko něčím nahradí. Rádi vám doporučíme vhodný druh a celkově jsme schopni vám schodiště zhotovit.

Kamenné SCHODIŠTĚ DO INTERIÉRU to už je šperk. Většina dává přednost dřevu, jen můžu říci, že kamenné schody nejsou drahé a jsou nádherné.

SCHODY, DLAŽBY, OBKLADY Z NEPRAVIDELNÉHO KAMENE - tyto práce provádíme dlouhodobě ověřenými postupy. Povrch je také třeba správně zaspárovat, kámen ošetřit biosanací a povrch někdy i hydrofobyzovat. Bisanace a hydrofobyzace není nic nákladného, jen je třeba vědět, co na co je vhodné. Opět Vám rádi poradíme.

RESTAUROVÁNÍ

Nejprve vám vytvoříme RESTAURÁTORSKÝ ZÁMĚR, kde je popsaný stav díla, jeho návrh na restaurování a nedílnou součástí záměru je i cena. Tento záměr je průvodní doklad pro žádost o dotaci. Nejčastěji se jedná o pískovcové kříže u cest a kostelů. Často se jedná o stav velmi špatný a je nutné zhotovit i kopie jednotlivých dílů. Kříže v polovině případů je nutné demontovat, převést do ateliéru a tam zrestaurovat. RESTAURUJEME i historické objekty a jejich kamenné prvky. Restaurujeme i sochy. Díky Bohu za tyto práce.

SOCHAŘSTVÍ

SOCHY Z KAMENE - vyrábím sochy na zakázku.

SOCHY Z IMITACE PÍSKOVCE - jedná se o velmi těžký a houževnatý materiál vlastní receptury s dlouhou životností. Sochy nejprve vymodelujeme do hlíny - na hliněnou sochu se dělá velmi složitá kombinovaná forma. Tato forma se rozebere, hlína vyhodí a do dutiny formy se pěchuje tato směs. Nejčastější klientela je církev, ale děláme i drobné sošky do zahrad .

SOCHY Z BETONU - výhodou dlouhá životnost. Nadměrné sochy ze speciálního betonu ( téměř nerozbitné ). Tyto sochy můžou být do veřejných prostorů, reklamní sochy, herní sochy na hřišti. Bývají podbarvené pro zvýraznění kontur a zvýšení jejich atraktivity.

Více informací

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • Dle telefonické dohody.!

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo