KAMEN-REJDA - Kamenické práce Zlín

Kamenictví, restaurování, sochařství

Provádíme kamenické práce, které máme rozdělené do základních skupin. Kamenictví - realizujeme kuchyňské desky, schody, dlažby i kompletní hroby. Dále se zabýváme restaurováním sakrálních a památkových staveb, drobné architektury a soch. Poslední skupinou je sochařství.

 • Hrbáč 1305
 • Brumov-Bylnice - Bylnice
 • 763 31
 • Areál Bylnického statku
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kamenické práce pro interiér i exteriér

Máme pro vás velký výběr kamene v plotnách. Nejčastěji děláme POMNÍKY a KOMPLETNÍ REALIZACE HROBŮ včetně betonáže. Pomníky u nás vyrábíme, písmo pískujeme nebo sekáme a máte i možnost vybrat si z mnoha doplňků .

Díky kamenické práci vám zhotovíme KUCHYŇSKÉ, KOUPELNOVÉ, KANCELÁŘSKÉ, BAROVÉ DESKY, PARAPETY A PULTY DO OBCHODŮ. Výhodou je naše cena i služby. Na rovinu vám řekneme možnosti, vhodnost a poradíme.

SAKRÁLNÍ TVORBA - schody a dlažby do kostelů,výroba a montáž - OLTÁŘE , AMBONY ,obklady SVATOSTÁNKŮ . Není nic lepšího než dělat v kostele, díky BOHU za to.

VENKOVNÍ SCHODIŠTĚ - stále více lidí si před dům a vstup do domu dopřejí stabilní protiskluzový materiál k tomu krásný s dlouhou životností a to je kámen. Kámen je dostupný materiál a jeho vlastnosti se těžko něčím nahradí. Rádi vám doporučíme vhodný druh a celkově jsme schopni vám schodiště zhotovit.

Kamenné SCHODIŠTĚ DO INTERIÉRU to už je šperk. Většina dává přednost dřevu, jen můžu říci, že kamenné schody nejsou drahé a jsou nádherné.

SCHODY, DLAŽBY, OBKLADY Z NEPRAVIDELNÉHO KAMENE - tyto práce provádíme dlouhodobě ověřenými postupy. Povrch je také třeba správně zaspárovat, kámen ošetřit biosanací a povrch někdy i hydrofobyzovat. Bisanace a hydrofobyzace není nic nákladného, jen je třeba vědět, co na co je vhodné. Opět Vám rádi poradíme.

Restaurování historických objektů a soch

Nejprve vám vytvoříme RESTAURÁTORSKÝ ZÁMĚR, kde je popsaný stav díla, jeho návrh na restaurování a nedílnou součástí záměru je i cena. Tento záměr je průvodní doklad pro žádost o dotaci. Nejčastěji se jedná o pískovcové kříže u cest a kostelů. Často se jedná o stav velmi špatný a je nutné zhotovit i kopie jednotlivých dílů. Kříže v polovině případů je nutné demontovat, převést do ateliéru a tam zrestaurovat. RESTAURUJEME i historické objekty a jejich kamenné prvky. Restaurujeme i sochy. Díky Bohu za tyto práce.

SOCHAŘSTVÍ

SOCHY Z KAMENE - vyrábím sochy na zakázku.

SOCHY Z IMITACE PÍSKOVCE - jedná se o velmi těžký a houževnatý materiál vlastní receptury s dlouhou životností. Sochy nejprve vymodelujeme do hlíny - na hliněnou sochu se dělá velmi složitá kombinovaná forma. Tato forma se rozebere, hlína vyhodí a do dutiny formy se pěchuje tato směs. Nejčastější klientela je církev, ale děláme i drobné sošky do zahrad .

SOCHY Z BETONU - výhodou dlouhá životnost. Nadměrné sochy ze speciálního betonu ( téměř nerozbitné ). Tyto sochy můžou být do veřejných prostorů, reklamní sochy, herní sochy na hřišti. Bývají podbarvené pro zvýraznění kontur a zvýšení jejich atraktivity.

Více informací

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • Dle telefonické dohody.!

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo