LAUFEN – Sanitární keramika Praha

Kompletní výbavení koupelen od značek Roca, Jika a Laufen

Jsme tradiční švýcarská značka sanitární keramiky. Vyrábíme a dodáváme na trh veškeré vybavení koupelen, nábytek, vany, sprchové kouty a zástěny, vodovodní baterie, klozety a obklady a dlažby. Reprezentujeme i světové značky Roca a Jika.

tel:
+420 296 337 711
fax:
+420 296 337 713
e-mail:
prague.gallery@cz.laufen.com
web:
www.jika.cz
web:
www.laufen.cz
web:
www.roca.cz
facebook:
facebook.com/JIKA
youtube:
youtube.com/JIKA
  • V tůních 1637/3
  • Hlavní město Praha - Nové Město
  • 120 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nadčasové vybavení koupelen

Švýcarská společnost Laufen se specializuje na výrobu a distribuci designové, ale zároveň také funkční vybavení koupelen. Sanitární keramiku vyrábíme patentovanou metodou tlakového lití do forem z porézního plastu. Dále zastupujeme výrobce nábytku Jika, jehož produkty si získaly na tuzemském trhu oblibu zejména pro svou odolnost vůči vlhkosti či mechanickému poškození. Ve spolupráci se společností Roca dodáváme do vašich koupelen i nadčasové vodovodní baterie s nadstandardní zárukou.

Umyvadla, vany, klozety a další sanitární keramika

Vyberte si vybavení vaší nové koupelny a toalety u výrobce se 120letou historií a tradicí. Pod značkou Laufen, Jika a Roca se skrývá kvalitní a poctivá sanitární keramika. Vyrábíme i koupelnové doplňky a nábytek. Podívejte se do našich internetových katalogů, nebo navštivte přímo naše prodejní místa.

Prohlížet všechny výrobky

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo