Hotel Aurum

Horský hotel v Krkonoších

Hotel Aurum je zaměřen na pobyty rodin s dětmi, zároveň však nabízí prostory pro konání školení, firemních či sportovních akcí, rautů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Čistá v Krkonoších 83
  • 543 44 Černý Důl
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ubytování v Krkonoších

Hotel Aurum se nachází v Krkonoších v Černém dole. Díky svému zázemí je označován jako tzv. "baby friendly", tedy přátelský k dětem. Naše zaměření je převážně na rodiny s dětmi, máme však i prostory pro konání konferencí, školení, soustředění či jakýchkoliv společenských akcí. Zároveň jsme ideálním místem pro trávení aktivní dovolené. Svým hostům nabízíme k využití tenisové kurty, tělocvičnu, posilovnu, bazén, vířivku či saunu, dále je možné si u nás zahrát kulečník, šipky či kuželky. V celých prostorách hotelu je hostům k dispozici wi-fi připojení.

Hotel se skládá z hlavní hotelové budovy a depandance. V hotelu jsou k dispozici jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje a rodinné apartmány pro čtyři a pět osob. Do všech pokojů je možné přidat přistýlku. V depandanci jsou dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky.

V hlavní hotelové budově se nachází nově zrekonstruovaná restaurace, v depandanci pak stylově zařízená hospoda s krbem, masivním nábytkem a trámovým stropem. Součástí tenisových kurtů je jak sportbar, tak i zastřešený altán, který přímo láká k venkovnímu grilování. Kuchyně je zaměřena na tradiční krkonošské speciality, nabízí však i jídla z moderní gastronomie. Hosty potěší i široká nabídka kvalitních vín. Dle požadavků jsme schopni zajistit gastronomii pro firemní akce, slavnostní příležitosti či přátelská posezení.

Balneo centrum je vybaveno bazénem s vířivkou, saunou, tělocvičnou a posilovnou. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky masáží a léčebných procedur.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo