TREND PLUS s.r.o. - drtiče Praha

Kuchyňské drtiče

Naše společnost dodává na trh drtiče kuchyňského odpadu, jak do domácností, tak i do gastroprovozů. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Dodáváme také systémy pro filtraci a ohřev vody.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 224 812 937
fax:
+420 224 812 937
e-mail:
trendplus@centrum.cz
web:
www.trendplus.cz
  • Ve žlíbku 232/44
  • Praha 9 - Horní Počernice
  • 193 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Samočistící drtiče - moderní pomocník pro domácnost

Naše firma se specializuje již od roku 2000 na prodej a montáž samočistících drtičů kuchyňského odpadu. Nabízíme odvodňovače, systémy pro filtraci a ohřev vody. Provádíme záruční i pozáruční servis. S našimi drtiči lze drtit zbytky ovoce a zeleniny, drůbeží a rybí kosti, nedopalky z cigaret a jiné. Drtič kuchyňského odpadu je vestavěný kuchyňský spotřebič, který je vhodnou součástí každé moderní domácnosti či hromadného stravovacího provozu.

Pomocí drtiče kuchyňského odpadu se rychle a bezpečně zbavíte zbytků při přípravě jídel a odpadnou vám tak nepříjemné a časté výpravy k popelnicím. Zbytky jídel vhazujete přímo do dřezu a nadrcený odpad je odplavován do kanalizace. Nabízíme sortiment čtyř modelů, z nichž každý má jiné vlastnosti, ale všechny poskytují výborný výkon a spolehlivost.

Sledujte AKCE na našich webovkách

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo