AGL travel – netradiční dovolená

Jeďte jinam než každý!

Naše CK vám nabízí pobytové i poznávací zájezdy do tradičních i exotických destinací. Vydejte se s námi do klasických „koupacích“ destinací nebo vých. Evropy či stř. Asie, poznejte Transsibiřskou magistrálu, nebo zkuste okružní plavbu lodí! Zajistíme pro vás veškeré transfery, pojištění nebo víza.

  • Ploskovická 959/19
  • Praha 8 - Dolní Chabry
  • 184 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Hory Léto

Netradiční poznávací zájezdy

Vynechejte fádní dovolenou, kterou jste již v různých variacích prožívali každý rok. Vyzkoušejte něco nového! Již od roku 2003 je tu naše cestovní kancelář, aby vám přinášela jedinečné prožitky z netradiční dovolené, nicméně s neustálou přítomností česky mluvícího delegáta, minimálně s polopenzí a vstupy v ceně programu.

Nabízíme vám unikátní pobytové i poznávací zájezdy do vybraných zemí: Albánie, Sibiř, Bajkal, Transsibiřská magistrála, Indie, Thajsko, Arménie, Gruzie, Střední Asie – Uzbekistán. Naší nejoblíbenější specialitou je Petrohrad. Součástí zájezdu je i výlet do překrásného Petrodvorce.

Lákavými novinkami jsou poznávací zájezdy do Provence, Toskánska nebo Fly & drive zájezdy s půjčením auta na Madeiru nebo Krétu.

Pobytové zájezdy

V nabídce máme zájezdy SENIOR 55+, adrenalinové zájezdy pro studenty nebo odpočinkové lázně.

Velkým hitem je Jižní Albánie – čistá a panenská s okouzlující přírodou a průzračným mořem v letovisku Saranda. Oblíbený je také kombinovaný pobyt Korfu – Albánie. Novinkou je Severní Albánie s přímým letem z Prahy do hlavního města Tirany.

Mezi naše destinace patří i klasické lokality u moře, jako je Korfu, Kréta, Malta, Portugalsko či Itálie nebo krásná místa ve vnitrozemí na horách v Rakousku a Slovinsku nebo u jezer v Itálii. Užít si můžete také v lázních v Maďarsku a Slovinsku.

Eurovíkendy, exotika i hory

Vaše netradiční dovolená může mít různé podoby. Vyrazte s námi na eurovíkendy, autobusové okruhy nebo zámořské plavby lodí. V naší nabídce nechybějí ani lyžařské zájezdy do Alp.

MICE – firemní zájezdy, konference či teambuildingové pobyty

Utužte kolektiv vaší společnosti a rozšiřte povědomí vašich kolegů! Kromě klasických pobytových zájezdů pořádáme tematické poznávací zájezdy pro firmy, šité na míru konkrétnímu oboru podnikání. Tato nabídka spadá pod termín MICE – zorganizujeme pro vás firemní konference, teambuildingy a meetingy, vše podle vašich individuálních požadavků.

Zajímavou novinkou pro firemní klientelu je EURODEN. Jedná se o jednodenní letecké zájezdy do evropských měst na autosalony, veletrhy nebo výstavy. Doporučujeme jej firmám pro motivování a odměňování zaměstnanců, prodejců i zákazníků.

Do vybraných zajímavých destinací, např. Dubaj, Maroko, Gruzie pro vás máme připraveny hotové balíčky pro luxusnější odpočinek. Zemědělské programy máme připraveny např. do Maďarska, Rumunska, Arménie, Gruzie, Itálie nebo Kazachstánu.

Zajištění všech doplňkových služeb

Pro individuální klienty i firemní zákazníky zajistíme veškeré doplňkové služby, od zajištění vstupenek na kulturní představení nebo sportovní akce, přes vyjednávání cestovních víz až po rezervaci cenově výhodných letenek do celého světa. Nezapomínáme ani na vaši bezpečnost – zajistíme pro vás komplexní cestovní pojištění.

Otevírací doba

  • Po 10:0017:00
  • Út 10:0017:00
  • St 10:0017:00
  • Čt 10:0017:00
  • 10:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Zájezdy

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo