AGL travel – netradiční dovolená

Jeďte jinam než každý!

Naše CK vám nabízí pobytové i poznávací zájezdy do tradičních i exotických destinací. Vydejte se s námi do klasických „koupacích“ destinací Evropy, na poznávací zájezdy do stř. Asie nebo si užijte průzračné moře oceánu. Zajistíme pro vás veškeré transfery, pojištění i víza. Vaše dovolená může začít!

  • Ploskovická 959/19
  • Praha 8 - Dolní Chabry
  • 184 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Hory Léto

Netradiční poznávací zájezdy

Vynechejte fádní dovolenou, kterou jste již v různých variacích prožívali každý rok. Vyzkoušejte něco nového! Již od roku 2003 je tu naše cestovní kancelář, aby vám přinášela jedinečné prožitky z netradiční dovolené, nicméně s neustálou přítomností česky mluvícího delegáta, s bohatým programem a vstupy v ceně.

Nabízíme vám unikátní pobytové i poznávací zájezdy do vybraných zemí: Arménie, Gruzie, Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Jordánsko, Mexiko a další.

Pořádáme i zajímavé autobusové zájezdy do Rakouska, Itálie, Francie a dalších, s přídechem dobrého jídla a pití a místního koloritu.

Pobytové zájezdy

V nabídce máme zájezdy klasické, zájezdy s půjčením auta, nebo odpočinkové lázně nebo hory v zimě i v létě.

Mezi naše destinace patří i klasické lokality u moře, jako je Korfu, Rhodos, Kypr, Malta, Madeira, Albánie, Itálie nebo krásná místa ve vnitrozemí na horách v Rakousku a Slovinsku nebo u jezer v Itálii. Užít si můžete také v lázních v Maďarsku a Slovinsku.

Zemědělské zájezdy

Do vybraných zajímavých destinací, např. Gruzie, Madeira, Pobaltí, Toskánsko, Francie, Švédsko, Maďarsko, Rumunsko, Mongolsko a mnoho dalších, máme připraveny speciální zemědělské programy s  návštěvou farem a místních rodinných i velkých podniků. Degustace a možnost nákupů lokálních produktů je samozřejmostí.

Eurovíkendy, exotika i hory

Vaše dovolená může mít různé podoby. Vyrazte s námi na eurovíkendy nebo autobusové okruhy. V naší nabídce nechybějí ani lyžařské zájezdy do Alp.

MICE – firemní zájezdy, konference či teambuildingové pobyty

Utužte kolektiv vaší společnosti a rozšiřte povědomí vašich kolegů! Kromě klasických pobytových zájezdů pořádáme tematické poznávací zájezdy pro firmy, šité na míru konkrétnímu oboru podnikání. Tato nabídka spadá pod termín MICE – zorganizujeme pro vás firemní konference, teambuildingy a meetingy, vše podle vašich individuálních požadavků.

Zajímavou novinkou pro firemní klientelu je EURODEN. Jedná se o jednodenní letecké zájezdy do evropských měst na autosalony, veletrhy nebo výstavy. Doporučujeme jej firmám pro motivování a odměňování zaměstnanců, prodejců i zákazníků.

Zajištění všech doplňkových služeb

Pro individuální klienty i firemní zákazníky zajistíme veškeré doplňkové služby, od zajištění vstupenek na kulturní představení nebo sportovní akce, přes vyřizování cestovních víz až po rezervaci cenově výhodných letenek do celého světa. Nezapomínáme ani na vaši bezpečnost – zajistíme pro vás komplexní cestovní pojištění.

Otevírací doba

  • Po 10:0017:00
  • Út 10:0017:00
  • St 10:0017:00
  • Čt 10:0017:00
  • 10:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Zájezdy

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo