Hodnocení firmy OKNOSTYL group s.r.o.

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Lindasi
14.8.2018
*
*
*
*
*

Varuji před firmou OKNOSTYL! Začátkem května t.r. jsem uhradila kompletní fakturu za dodávku 3 oken (podmínka firmy byla kompletní úhrada nejen oken, ale i montáže a odstranění stávajících luxfer předem). Už při podpisu smlouvy jsem žádala upravit podmínky (smluvní sankce 10 Kč/den při nesplnění podmínek ze strany firmy postrádá jakoukoliv motivaci a při platbě klienta za vše předem jsou podmínky naprosto nevyvážené) - bylo mi však řečeno, že ve smlouvě se úpravy dělat nesmí. Dodávka měla být realizována do 8 týdnů. S měsíčním zpožděním po několika urgencích přijeli dva chlapi, vyrazili jednu luxferu, nechali na místě okna a odjeli, prý ty luxfery přijede vybourat v dalším týdnu jiná parta. Dodnes ani po dalších urgencích se mnou nikdo nekomunikuje, do firmy se nelze dovolat. Takže mám na vybranou - odstoupit od smlouvy a soudit se, nebo si práci znovu zaplatit u jiné firmy a přeúčtovat slavnému OKNOSTYLu - takže soudit se opět... Pokud nechcete řešit podobné problémy, od této firmy BIČ a PRYČ!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jan Budil
16.3.2017
*
*
*
*
*

Firma Oknostyl Zlin dojela namontovat drevene eurookna a jejich odvedena prace byla katastrofalni. Ramy nesedely, dvere i okna nebylo mozne komfortne zavirat. Po montazi zustal v ramech oken a dveri odpad -drevene a kovove piliny. Odpad vsak zustal ve stavbe i v okoli stavby. Ramy dveri byli poskozene a v mnoha pripadech i spinave od PUR peny. Byla nutna reklamace. Prijel reklamacni technik z Oknostylu jehoz pristup byl naprosto neprofesionalni a arogantni. Odvadel pozornost na nedulezite kosmeticke vady a u mnoha veci tvrdil, ze vady jsou vlastne "normalni" a ze to tak je. Po 2mesicich prijeli menit vadne ramy a predelat francouzske okno, ktere poprve spatne usadali a udajne dle slov rekl.technika take spatne vyrobili. Pri predani jsme se musel s technikem dohadovat o tom, ze okna spatne tesni a opet me oponoval tim ze jsou to euro okna a to se prej stava. Nakonec jsem mu musel poradit jak okno upravit aby tesnilo a povedlo se..ale tech kecu kolem. Nakonec jsem je musel opakovane zadat at po sobe uklidi, udelali tak aspon ve stavbe, venek jsem musel uklizet ja. Okna nakonec seridili v ramci jejich moznosti ale to jen diky tomu, ze jsem musel kazde okno nebo dvere osobne projit a trvat na serizeni. Ve zkratce rozhodne nedoporucuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
zdislava hajná hlavinková
11.10.2016
*
*
*
*
*

Chtěla bych poděkovat paní na pobočce ve Zlíně perfektní jednání ochotná-vše proběhlo jak mělo!!okna a dveře jsme dávali sami letos bude prvni zima tak uvidíme,jinak jsme moc spokojení!!!Díky Zdislava Hajná Hlavinková

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • třída Tomáše Bati 5146
  • Zlín
  • 760 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo