ARTEMIA, s.r.o. Brno

Vrtané studny a tepelné čerpadla

Zaměřujeme se na realizaci maloprůměrových a velkoprůměrových zdrojů užitkové a pitné vody. Provádíme vrtání studní pro chaty, rodinné domy, ale i stavby s větším odběrem, například sportoviště a zemědělské objekty. Jsme specialisté na hydrogeologické práce a zřizování vrtů pro tepelná čerpadla.

tel:
+420 777 758 598
fax:
+420 567 212 530
e-mail:
artemia@artemiastudny.cz
web:
www.artemiastudny.cz
  • Svatopluka Čecha 1616/42
  • Brno - Královo Pole
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vrtané studny Tepelná čerpadla

Vrtání studní podle vašich potřeb

Studny zhotovujeme na základě geologického profilu a hydrogeologických poměrů v místě, kde chcete studnu zbudovat. Hlavním aspektem je také způsob jejího využití. Velikost studny závisí na množství odebírané vody. Nejmenší studny budujeme pro zahrady a chalupy s menším odběrem užitkové, popřípadě i pitné vody. Největší studny konstruujeme pro rodinné domy, sportoviště, průmyslové objekty, kde jsou kladeny vysoké nároky, jak na spotřebu, tak na kvalitu vody.

Vrty pro tepelná čerpadla se systémem země-voda

Tepelné čerpadlo je jednou z forem úsporného a ekologického vytápění. V závislosti na výkonu tepelného čerpadla je toto zařízení schopno dodat do objektu 90 až 95 % tepla, přičemž doplňkový zdroj dodá pouhých 5 až 10 %. Díky tepelnému čerpadlu získáte větší úsporu energie spotřebované na ohřev teplé vody a vytápění. My vytváříme vrty pro tepelná čerpadla se systémem země – voda. Tento systém funguje na principu odvádění tepla ze země a jeho převodu do prostředí s vyšší teplotou – do topné vody.

Kromě hloubení vrtů pro tepelná čerpadla a vrtání studní, instalujeme také čerpací techniku. Jsme schopni vytvořit jakýkoli vrt do maximálního průměru 240 mm a maximální hloubky 120 m. Tato služba se týká především usazování pilotů, sanačních a odvodňovacích vrtů. Dle dohody provedeme celou zakázku "na klíč".

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo