Auto Hégr, a. s. - prodej a servis vozů ŠKODA (Šumperk)

Rychlost. Ochota. Kvalita.

Zabýváme se autorizovaným prodejem a servisem vozů značky ŠKODA. Prodejem originálních dílů a příslušenství značek ŠKODA, Audi a VW. Najdete nás v Olomouci, Šumperku a Šternberku. V Olomouci nabízíme i autorizovaný servis osobních a užitkových vozů značky VW. Nabízíme služby víceznačkového servisu.

  • Jesenická 2839/1b
  • Šumperk
  • 787 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Maximum pro zákazníka a jeho vůz

Společnost Auto Hégr, a. s. realizuje svou činnost na provozovnách v Olomouci, ve Šternberku a v Šumperku. Mezi její klíčové činnosti patří autorizovaný prodej nových vozů značky ŠKODA na provozovnách v Olomouci a v Šumperku. Mimo to zajišťuje i prodej ojetých vozů převážně značky ŠKODA. Zásadní činností je pak prodej originálních náhradních dílů a příslušenství značek Audi, ŠKODA a Volkswagen. Rozhodující činností je autorizovaný servis vozů ŠKODA na všech třech provozovnách a servis osobních a užitkových vozů značky Volkswagen, který je realizovaný na provozovně v Olomouci.

Společnost Auto Hégr, a. s. také poskytuje servis osobních a malých užitkových vozů všech značek a to v rámci služby „Auto Hégr víceznačkový servis".

Pro příznivce společnosti Auto Hégr, a. s. máme připraven věrnostní systém Club Auto Hégr, který našim věrným zákazníkům nabízí řadu slev a bonusů poskytovaných nejen u společnosti Auto Hégr, a. s. ale i u jiných smluvních partnerů v rámci věrnostního programu Sphere card.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

  • Autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA.!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo