AUTO HÉGR, a.s. - Autorizovaný prodej a servis vozů Olomouc

Rychlost. Ochota. Kvalita.

Zabýváme se autorizovaným prodejem a servisem vozů značky Škoda. Prodejem originálních dílů a příslušenství značek Škoda, Audi a VW. Najdete nás v Olomouci, Šternberku a Šumperku. V Olomouci nabízíme i autorizovaný servis osobních a užitkových vozů značky VW. Nabízíme služby víceznačkového servisu.

  • Hněvotínská 658/54a
  • Olomouc - Neředín
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
Tomáš
20.9.2017
*
*
*
*
*

V této značkové prodejně jsem vždy velice spokojený

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Maximum pro zákazníka a jeho vůz

Společnost AUTO HÉGR, a.s. realizuje svou činnost na provozovnách v Olomouci, ve Šternberku a v Šumperku. Mezi její klíčové činnosti patří autorizovaný prodej nových motorových vozidel značky Škoda. Mimo to zajišťuje i prodej ojetých vozidel převážně značky Škoda. Zásadní činností je pak prodej originálních náhradních dílů a příslušenství na motorová vozidla značek Audi, Škoda a Volkswagen. Rozhodující činností je autorizovaný servis motorových vozidel. Specializací společnosti jsou autorizované opravy a údržba motorových vozidel značek Škoda na všech třech provozovnách a servis osobních a užitkových motorových vozidel značky Volkswagen, který je realizován v Olomouci.

Společnost AUTO HÉGR, a.s. také poskytuje servis osobních a malých užitkových motorových vozidel všech značek a to v rámci služby „Auto Hégr víceznačkový servis".

Pro příznivce společnosti AUTO HÉGR, a.s. máme připraven věrnostní systém Club Auto Hégr, který našim věrným zákazníkům nabízí řadu slev a bonusů poskytovaných nejen u společnosti AUTO HÉGR, a.s. ale i u jiných smluvních partnerů v rámci věrnostního programu Sphere card.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo