VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁNEK, s.r.o. – moderní vinařství v Mutěnicích

Zamilujte si lahodná vína z našeho rodinného vinařství

Poctivá, vyvážená a jedinečná. To jsou naše lehká ovocná vína z rodinného vinařství v Mutěnicích. Snoubí se v nich duše slovácké vinné révy a vášeň pro tradiční výrobu vína i moderní technologické postupy. Vyzkoušejte bílá a růžová vína v našem vinném sklepě nebo si je objednejte online.

  • Zahradní 773
  • Mutěnice
  • 696 11
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Excelentní vína z moravských hroznů

Vaše vinařská pohádka může začít degustací vín, která jinde neochutnáte. Objevte průzračnou barvu, ovocné charisma a lahodnou chuť přírody v našich bílých a růžových vínech. Zaměřujeme se na výrobu vín s obsahem alkoholu od 8 do 12 obj. % a vyšším obsahem zbytkového cukru. Přijeďte do našeho rodinného vinařství v Mutěnicích a vyberte si produkty s vyváženým poměrem mezi přírodním cukrem a kyselinkou. Objednat si můžete i vína online.

Z bílých vín Vám nabídneme skvělý Ryzlink vlašský, oceňovaný polosuchý Hibernal nebo sladký Ryzlink rýnský. A samozřejmě Rulandské šedé nebo sladkou či polosladkou Pálavu. Vyzkoušejte špičkové rosé Cabernet Sauvignon, jehož svěžest je nakažlivá. Chvíle pohody a tichého spočinutí si bez něj už nedokážete představit. Vína z Moravy jsou zárukou zdraví a spokojenosti.

Kam na ochutnávku vína? Do našeho rodinného vinařství

Slovácká vinařská podoblast, a zvláště vinařství v Mutěnicích, jsou častým cílem vinařské turistiky. Obcí prochází Mutěnická vinařská stezka. Navštívit můžete zdejší raritu – areál Búdy s téměř 500 vinnými sklípky – a zastavit se u nás. Náš vinný sklep v Mutěnicích nabízí řízené degustace vín s cateringem a třeba i s cimbálovkou.

Objednejte si hodinovou degustaci, během které ochutnáte 10 vzorků vybraných vín a k tomu budete přikusovat sýr a chléb. Nebo jako skvělou firemní akci degustaci s pohoštěním, při které Vás čeká 12 druhů přívlastkových vín s odborným výkladem o vínech a vinařství. A se studeným rautem ze slováckých specialit a neomezenou konzumací přívlastkových vín. Objednat si můžete i teplou večeři nebo v létě grilování. Zvládnete sníst sele urožněné zkušenou rukou mistra kuchaře? Pak neváhejte a ihned si rezervujte termín v našem rodinném vinařství v Mutěnicích.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo