VŠPJ - Vysoká škola polytechnická Jihlava

VŠPJ - čtyři písmena, která vám změní život.

Jsme moderní veřejná vysoká škola v Jihlavě, která klade důraz na praxi. Jsme "polytechnika", což znamená, že nabízíme široké spektrum oborů: zdravotní, sociální, technické, ekonomické a obor cestovní ruch. Studovat u nás můžete v denní (prezenční) nebo dálkové (kombinované) formě studia.

 • Tolstého 1556/16
 • Jihlava
 • 586 01
 • GPS: 49.3989019N, 15.5825253E
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Vydejte se na správnou cestu se studiem na naší vysoké škole polytechnické

Vyberte si studium, které vás připraví na vaši pracovní dráhu ...

Studium cestovního ruchu

Obor Cestovní ruch Vás skvěle připraví na řešení standardních oborových situací na střední úrovni provozních, personálních, finančních i organizačních oblastí všech forem podnikání v cestovním ruchu (cestovních kanceláří a agentur, ubytovacích zařízení, informačních center atd.) i ve veřejné správě. Navíc praxi si můžete splnit v cestovní kanceláři naší školy. To jinde nemají.

Studium ekonomie

Studijní obor Finance a řízení Vám nabízí prakticky zaměřené ekonomicky orientované bakalářské vzdělání pro výkon odborných činností v různých oblastech řízení podnikových či veřejných financí, marketingového řízení firem, řízení lidských zdrojů i v dalších souvisejících činnostech. Tento obor můžete celý studovat také v angličtině.

Studium zdravotnictví

Studijní obory Všeobecná sestra a Porodní asistentka Vám poskytnou prakticky zaměřené bakalářské vzdělání. Studijní obory jsou koncipovány v souladu se Směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES o uznávání odborných kvalifikací při poskytování služeb v rámci EU. Máte tedy možnost pracovat také v zemích EU. Navazující magisterské obory.

Studium IT

Studijní obor Aplikovaná informatika Vám poskytne prakticky zaměřené bakalářské vzdělání v oblasti aplikované informatiky. Během studia získáte znalosti a dovednosti z informatiky, ekonomiky, matematiky a elektrotechniky, se zvláštním zřetelem na oblast vývoje software a oblast podnikového IT. A kdo by v dnešní době nechtěl pracovat v IT.

Studium techniky

Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi je prakticky zaměřené bakalářské studium v oblasti strojírenství, elektrotechniky a automatizace řízení, se zaměřením na návrh konstrukce a technologie výroby produktů zhotovených z moderních materiálů a obsahující elektronicky řízené mechanické systémy. Obor vznikl na základě poptávky, máte tedy jedinečnou šanci studovat obor se skvělým uplatněním v praxi.

Vysoká škola v Jihlavě není jen pro mladé!

Kromě klasických bakalářkých a magisterských studií poskytujeme také celoživotní vzdělávání a studium na univerzitě třetího věku. Nebojte se vzdělávat ve vyšším věku a studujte na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě!

Studium sociální práce

Absolventi oboru Zdravotně sociální pracovník získávají odbornou kvalifikaci pro dvě povolání současně (sociální pracovník a zdravotně - sociální pracovník) a jsou tak oprávněni k výkonu sociální práce v oblasti zdravotnictví i v oblasti sociálních služeb. Proč tedy nevyužít širšího uplatnění studiem u nás.

Studium na U3V

Pro ty z vás, kterým je alespoň 55 let a ještě vás neomrzelo sezení ve školní učebně, pravidelně připravujeme všeobecné, zájmové a neprofesní vzdělávání na vysokoškolské úrovni. Univerzita 3. věku VŠPJ nabízí studium různých kurzů (jazykové, počítačové, kurz GPS, kurzy zaměřené na fotografii, video, grafiku, genealogii apod.). Přijďte se dozvědět něco nového, co vás vždy lákalo a zajímalo a na co jste prozatím třeba jen neměli dost času.

Otevírací doba

 • Po 6:0020:00
 • Út 6:0020:00
 • St 6:0020:00
 • Čt 6:0020:00
 • 6:0020:00
 • So 6:0020:00
 • Máme právě otevřeno

 • Prázdninový provoz: Po - Pá 6:00 - 18:00, So - Ne : zavřeno!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo