Mana - barvy, s.r.o. - Malířské a fasádní barvy (Pardubice - Zelené Předměstí)

Barvy, omítkoviny i zateplovací systémy

V naší nabídce naleznete ředidlové barvy, barvy na kov i betony, fasádní barvy, penetrace, tmely a další. Provádíme hydroizolace, tónování barev, technické poradenství, návrhy sanací a odstraňování plísní, nebo také barevnou vizualizaci fasády.

  • Na Spravedlnosti 1533
  • Pardubice - Zelené Předměstí
  • 530 02
  • areál mototechny
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

SLEVY


Akrylátové, silikátové a silikonové fasádní barvy, omítky a další

Máme velké množství fasádních barev, vosků, olejů, krycích barev, lazur a impregnačních a ochranných prostředků na dřevo.Provozujeme 4 míchací stroje, které umožňují našim zákazníkům, vybírat si z velké barevné nabídky.Dále provádíme technické poradenství, návrhy sanací vlhkého zdiva i návrhy zateplovacích systémů. Řešíme problematiku prasklin na omítkách a také se zabýváme návrhy izolací balkónů, lodžií a bazénů.Syntetické barvy u nás nakoupíte o min. 10 % levněji než jinde.

Kontaktní zateplovací systémy, zateplení, izolace

Kontaktní zateplovací systém JUBIZOL FASÁDA, izolant polystyren i děrovaný, minerální vlna. Příslušenství k zateplovacím systémům (hmoždinky, lišty, perlinka a další)

Malířské barvy, omyvatelné barvy, tónování malířských barev 

Jupol, Dulux, Eternal, Remal, Primalex

Barvy na střechy, barvy na podlahy, barvy na kovy, barvy na beton, syntetické barvy

barvy na střechy - plechové, eternitové,betonové, z asfaltových pásů i PUR pěny                                              barvy na podlahy - barvy podle typu podlahy a zatížení                                                                            barvy na kovy - základní, vrchní i jednošichtové, na lehké kovy i ocel - tónování podle vzorníků                     barvy na dřevo - barvy, laky, lazury, vosky, oleje barvy na beton                                                         syntetické barvy - průmyslové syntetické barvy - tónování odstínů

Neváhejte a přijďte se přesvědčit do našich prodejen.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo