Radek Valenta - Ruční nářadí Jezbořice

BAHCO - specialista na ruční nářadí

E-shop je zaměřen na prodej nářadí značky BAHCO. Ruční nářadí značky BAHCO je synonymem pro kvalitu zaměřenou buď pro profesionální uživatele nebo zapálené kutily. E-shop nabízí celý sortiment nářadí, který se pod touto značkou vyrábí.

  • Jezbořice 47
  • 530 02 Jezbořice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kvalitní nářadí pro profesionály a kutily

Z nabídky ručního nářadí značky BAHCO si vybere, jak zapálený domácí kutil, tak profesionální uživatel. Značka je na světovém trhu už více jak 125 let a byla založena ve Švédsku. Dnes je BAHCO vlajkovou lodí pro výrobce SNA Europe a její ochrannou známkou je "Ryba a háček".

Ruční nářadí této značky nabízí celou škálu druhů a typů ručního nářadí. Od zahradního nářadí, nářadí na opracování dřeva, upínacího nářadí přes kleště, šroubováky, klíče, gola sady, pily na kov, pilníky až po stahováky, strojní nářadí, pilové pásy, momentové nářadí a mnoho dalších.

Dále se značka zaměřuje na nářadí na opravu automobilů, na vzduchové nářadí a tak by se dalo pokračovat dál a dál.

Neváhejte a zkuste vyzkoušet toto skvělé ruční nářadí, které klade důraz na kvalitu a pohodlí koncových uživatelů nářadí.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo