JHS stavební – rodinné domy u Prahy

Hledáte nové bydlení v klidné a příjemné lokalitě? V rámci našeho projektu Bydlení v sadě Postřižín nabízíme nové rodinné domy u Prahy. Vybrat si můžete stavby na klíč z široké nabídky řadových i solitérních domků, inspirovaných středočeskou architekturou. Nabízíme také samostatné stavební pozemky.

  • Frýdlantská 1299/8
  • Praha 8 - Kobylisy
  • 182 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Rodinné domy u Prahy

Pořiďte si novostavbu rodinného domu v Postřižíně, 15minut od metra C.

Hledáte nové bydlení blízko Prahy? Rezidenční projekt Bydlení v sadě Postřižín pro Vás může být tím pravým.

Projekt je situován pouhých 15 km od severního okraje Prahy v klidné části obce Postřižín. Příjemná lokalita bývalého sadu s jihozápadně orientovanými rovinatými pozemky, nabízí sluneční svit po celý den, krásné výhledy na České středohoří a výlety do přírody Středního Povltaví.

Poetické názvy ulic nádherně vystihují charakter místa. Posuďte sami – ulice Sluneční a ulice Duhová. Sluneční proto, že zahrádka před okny je po celý den zalitá sluncem. Duhová proto, že když někde v dáli prší, slunce nad Postřižínem na obloze vykouzlí nádhernou duhu.

Přemýšlejte o tom, stát se novými sousedy našich stávajících 21 klientů, z nichž někteří zde žijí již od roku 2009, kdy byly zkolaudovány první domy. Před tím se je ale neostýchejte oslovit a zeptejte se, jak se jim V Sadě bydlí a především jaké mají zkušenosti s developerem.

Až se budete rozhodovat pro některý z 9 pozemků, které jsou ještě k dispozici, mějte na paměti, že některé jsou určeny výhradně pro zástavbu řadovým RD typu Baček a na některých je možné postavit samostatný RD. Vaši volbu pro jistotu konzultujte s makléřem, který Vám sestaví nezávaznou nabídku.

Ceník pozemků naleznete zde.

VARIABILITA k neuvěření

Výraz variabilita – by mohl být synonymem projektu Bydlení v sadě. Nejenže má každý zájemce možnost změny vnitřní dispozice domu ale má také na výběr, zda si nechá dům postavit na klíč anebo si převezme pouze hrubou stavbu, holodům či dům před dokončením a zbytek si dokončí svépomocí.

Co si pod tím představit:

  • Hrubá stavba – tak označujeme stadium výstavby, kdy jsou dokončeny svislé a vodorovné konstrukce, včetně střechy s hromosvodem. Domu v tomto stadiu chybí omítka, okna a vstupní dveře. Přípojky jsou dovedeny do domu.
  • Holodům – zvenku je kompletně hotový, má omítku, okna, vstupní dveře, střechu s hromosvodem. Dovnitř je zavedena voda, elektřina a telefon. Z domu může odcházet odpadní voda. Vše ostatní je na Vás a ve vaší režii.
  • Dům PŘED DOKONČENÍM – je téměř hotový, zbývá instalovat podlahové krytiny, obklady a dlažby, dodat zařizovací předměty a sanitu a vymalovat.
  • Dům na klíč – v domě je připraveno vše, co je potřeba k příjemnému bydlení. Jen kuchyň si musíte vybrat a objednat sami. Pak stačí, do domu přivézt nábytek a domácí mazlíčky a můžete se nastěhovat. Jen nezapomeňte dokončit plot, aby se Vám miláčkové nezatoulali.

Nejoptimálnější variantu doporučujeme konzultovat s makléřem a to zejména v případě, kdy budete financovat hypotékou.

Vlastní bydlení za exkluzivní cenu! 2.365.000Kč pozemek + holodům.

Orientační ceny domů naleznete zde.

Najděte domov v povltavské přírodě

Bydlení ve vlastním rodinném domě u Prahy poskytne svým obyvatelům klid okolní přírody, aniž by je přitom připravil o výhody velkoměsta. Zastávky metra Letňany a Kobylisy se nacházejí ve vzdálenosti pouhých 15 km. Z Kobylis jezdí do Postřižína pravidelné autobusové linky PID.

Kompletní občanskou vybavenost nabízí prozatím 1,8 km vzdálené městečko Odolená Voda, kde naleznete banky, poštu, školku a školu, zdravotnické zařízení i nákupní centrum. Avšak i Postřižín se, díky velkému rozmachu nové výstavby, brzy dočká vlastní školky a multifunkčního centra s obchody.

Nedaleko Postřižína se nachází malebné údolí Vltavy. K projížďkám a výletům podél Vltavy můžete využít cyklostezku i bruslařskou dráhu.


Nabídka domů Ceník

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo