NK-team CZ s.r.o. - Zábavné střílení Stříbrná Skalice

Střílení - Zážitek - Relaxace

Jsme trefa do černého! Zajímá vás střelba a chcete zjistit, zda vám to půjde, případně se zdokonalit? Nabízíme výuku střelby, přípravu na zbrojní průkaz a zábavné střílení. Můžete si zakoupit námi nabízené výukové modely nebo si sestavit svůj vlastní.

tel:
+420 722 198 635
fax:
+420 321 697 124
e-mail:
info@nkteam.cz
web:
www.nkteam.cz
facebook:
www.facebook.com/zabavne.strileni
  • Sázavská 323
  • Stříbrná Skalice
  • 281 67
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Zážitkové střílení

Střílení nemusí být jen nástrojem pro boj, je možné ho brát i jako prostředek pro získání zajímavého nevšedního zážitku a relaxace. Především pravidelným tréninkem můžete zlepšit své fyzické i psychické schopnosti. Jak je možné pracovat na fyzičce? Věřte, že zbraně nejsou zrovna lehké jako peříčko, takže vaše svaly na pažích a ramenou dostanou co proto. Co to dělá s psychikou? Krom toho, že trénujete soustředění a trpělivost, nebudeme si nalhávat, že dochází i k vybití napětí, které v nás roste při každodenních stresech. A to si nemusíte místo terče hned představovat lidskou bytost. Pokud se vám daří v co nejpřesnějších trefách, budete mít dočinění s příjemným pocitem z úspěchu a vykouzlením úsměvu na vaší tváři. Každopádně i náš tým z toho bude mít radost.

Co přesně nabízíme?

Můžete vybírat z široké nabídky balíčků, nebo si  zvolit balíček na míru. Zastřílíte si u nás z různých zbraní i na různé typy terčů a cílů střelby. Cena balíčků se odvíjí například od počtu zbraní a nábojů, které budete mít k dispozici. Velmi oblíbené jsou tématické balíčky, jako například Bond 007, Filmové zbraně, Westernové zbraně aj.

Pravidelně nabízíme i akční moduly, slevy a dárkové poukazy.

Zastřílejte si s kolegy

Chcete se řádně odreagovat od pracovních povinností a užít si s vaším pracovním týmem společnou zábavu? NK TEAM pro vás zajistí kompletní logistiku spojenou s akcí a dohled zkušených instruktorů. Průběh teambuildingu můžeme přizpůsobit vašim představám, možnostem a velikosti skupiny. Nelekneme se ani spolupráci se zahraničními firmami a zajistíme překladatele.

Prohlášení!

Prohlašujeme, že nejsme členy žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka, nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou, či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporujeme. Naše aktivity mají pouze komerční charakter. Členem NK-Teamu není možné se stát, je možné se pouze zúčastnit jeho školení a zážitkových akcí.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo