Jan Vyjídáček - Rizikové kácení Mohelnice

Práce se dřevem, realizace zahrad i pronájem plošin

Věnujeme se provádění služeb v oblasti lesnictví a údržby zeleně, a to převážně v Olomouckém kraji, případně po celé Moravě. Pokud potřebujete zajistit rizikové kácení a ořezy stromů, frézování pařezů, určitě nás kontaktujte. Zároveň zajišťujeme i pronájem plošin.

  • Vyšehorky 5
  • 789 85 Líšnice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rizikové kácení a ořezy stromů a frézování pařezů

Bydlíte v Olomouckém kraji, případně jinde na Moravě, a ve vašem okolí je strom, který např. svou vetchostí ohrožuje bezpečnost lidí či domů ve své blízkosti? Neváhejte a zajistěte si u nás profesionální kácení. Naše firma se stará o údržbu zeleně a zároveň se zabýváme tzv. arboristikou. U nás jde o relativně mladý a rozvíjející se obor, jehož účelem je péče o dřeviny rostoucí mimo les. Jeho součástí je již zmiňované rizikové kácení a ořezy stromů. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou činnost, je dobré ji přenechat profesionálům. Třeba takovým jako jsme my.

Další naše služby využijete v případě, že se chcete zbavit pařezu, o který neustále někdo zakopává nebo prostě jen překáží pro další rozvoj vaší zahrady. K jeho odstranění využíváme techniku frézování pařezů. Jedná se o snadnou a rychlou metodu.

Kontaktujte nás a využijte naše profesionální vybavení, znalosti a zkušenosti v tomto oboru.

Pronájem plošin

Mezi našimi službami je i pronájem plošin. Sháníte-li tedy vysokozdvižnou plošinu, nabízíme k dispozici plošinu CELA DT25. V současné době se jedná o nejvýkonnější plošinu do 3,5 tuny. Její jedinečnost je i v koncepci dvou teleskopických ramen.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo