Advokátní kancelář Iva Jónová - Ústí nad Labem

"SPRAVEDLNOST ANI NESPRAVEDLNOST NENÍ OD PŘÍRODY"

Moderní a dynamická advokátní kancelář aktivně působí v českém právním prostředí ve většině oblastí práva, kdy na úspěšném řešení záležitostí klientů se zakládá úspěch naší advokátní kanceláře.

  • Bozděchova 97/2
  • Ústí nad Labem - Klíše
  • 400 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Advokátní kancelář a právní poradna

Klientská platforma advokátní kanceláře skýtá bohaté právní zkušenosti a pro advokáty a další odborníky jsou aktivní přístup k řešení právních záležitostí, péče o klienta a časová flexibilita nejvyššími hodnotami. Jsou tak nabízeny služby na vysoké odborné a profesionální úrovni, kdy cílem advokátů či dalších profesionálů je poskytování služeb, které budou splňovat či překračovat očekávání klientů a zejména budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty.

Advokátní kancelář si respekt a dobrou pověst úspěšné a nezávislé advokátní kanceláře získala pro odborné znalosti advokátů či dalších odborníků, pozitivní přístup k řešení záležitostí klientů, pro schopnost odpovědného, strategického uvažování při prosazování zájmů klienta, pro schopnost obchodní a právní diplomacie úspěšného uzavření sporu či záležitosti klienta, a zachování diskrétnosti klientem sdělených informací.

Klienty je advokátní kancelář vyhledávána, protože poskytuje komplexní právní služby a také proto, že mezi základní hodnoty advokátní kanceláře patří rovněž soustavné komplexní vzdělávání, přístup k nejnovějším trendům, know-how, respekt, spolehlivost, důvěra a loajalita.

V případě potřeby komplexnějšího řešení jsou do týmu přibíráni další odborníci právnických profesí, resp. advokáti a i neprávnických profesí. Spolupracujeme s několika spřátelenými advokátními kancelářemi, a jsme schopni zajistit mj. služby soudního znalce, notáře, daňového poradce, nebo exekutora. Věnujeme se rovněž lektorské činnosti. Při poskytování právních služeb je vždy dán důraz na veškeré specifické požadavky klienta a důraz je kladen rovněž na optimalizaci nákladů spojených s poskytovanými službami.

Advokátní kancelář je oprávněna činit prohlášení o pravosti podpisu na listinách (úřední ověření pravosti podpisu) a poskytovat služby úschovy finančních prostředků, které jsou evidovány v elektronické knize úschov vedené u České advokátní komory.

Od 1.1.2014 dojde v České republice k rozsáhlým změnám v soukromém právu, kdy nabude právních účinků nový občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích a další doprovodné předpisy a novelizace. Můžeme Vám poskytnout pomoc při adaptaci v návaznosti na tyto změny a nabízíme zejména tyto služby:

  • právní konzultace a nejrůznější formy vzdělávání
  • posouzení, úpravu či revize smluvní a jiné dokumentace, popř. další služby.


Pro více informací nebo domluvení schůzky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Pro více informací nebo domluvení schůzky nás neváhejte kontaktovat po telefonické dohodě na adresách advokátní kanceláře. Těšíme se na spolupráci s Vámi a vždy Vás uvítáme milým a příjemným prostředím a nabídneme co nejvhodnější profesionální odbornou pomoc. Budeme rádi, když nás v případě Vaší spokojenosti doporučíte dále, neboť to je naší největší odměnou.

Advokát on-line

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle telefonické dohody!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo