Žaluzie Janíček - Prodej žaluzií Mělník

Prodej, montáž a servis

Prodáváme interiérové žaluzie, venkovní žaluzie, rolety, roletové systémy a venkovní markýzy. Vše včetně montáže a servisu. Dále se zabýváme pokládkou dřevěných a laminátových podlah. Poskytujeme poradenství a kalkulaci zdarma.

tel:
+420 603 478 497
fax:
+420 315 625 384
e-mail:
info@zaluzie-janicek.cz
web:
www.zaluzie-janicek.cz/
  • Studentská 3278
  • Mělník
  • 276 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Prodej žaluzií a rolet včetně montáže a servisu

Chcete mít soukromí? Uniká vám teplo přes okna? Rádi byste si doladili vzhled interieru? Řešením jsou naše žaluzie a rolety. Z naší nabídky si můžete vybrat jak celostínící horizontální žaluzie, které jsou vhodné do všech typů oken nebo vertikální žaluzie vhodné především do kancelářských prostorů.

Potřebujete zastínit terasu? Máme pro vás venkovní markýzy, které jsou vhodné k zastínění velkých terasových prostor či balkonů. Markýzy vyrábíme z akrylové, impregnované tkaniny, vysoké kvality a v široké škále barev. Nabízíme je buď v pevném či ve výsuvném provedení.

Žaluzie, rolety i markýzy vám nainstalujeme a v případě potřeby poskytujeme servis.

Plovoucí podlahy laminátové či dřevěné

Líbí se vám plovoucí podlaha? Objednejte si ji u nás včetně pokládky. Provádíme montáže dřevěných a laminátových podlah.

Dřevěné podlahy z masivu jsou poměrně finančně náročnou investicí, proto si v posledních letech laminátové plovoucí podlahy vybudovaly silnou pozici. Velká obliba narostla díky technologickému vývoji, kterým podlahy neustále procházejí. Jedná se o naprosto věrné imitace nejrůznějších dřevin včetně dokonalé úpravy jejich povrchu.

V naší nabídce najdete kvalitní laminátové podlahy od francouzského výrobce Alsafloor nebo plovoucí podlahy značky Lamett.

Rozdíly mezi laminátovou a dřevěnou plovoucí podlahou:

Velkou předností dřevěné plovoucí podlahy je dlouhá životnost, mnohokrát se může renovovat, regulace vlhkosti, elasticita, skvělé izolační vlastnosti proti hluku, minimální hořlavost, elektrická vodivost a možnosti oprav. Nároky na údržbu dřevěných plovoucích podlah jsou vysoké, je důležité se k nim chovat maximálně ohleduplně. U laminátových podlah je to naopak, jsou odolné vůči poškrábání, lze vyměnit poškozené lamely, jsou také odolné vůči UV záření a schopné regulovat tlak i teplo. Mínusem u laminátu je větší hlučnost, což má za následek tvrdší povrch než má dřevo.

Otevírací doba

  • Po 8:0019:00
  • Út 8:0019:00
  • St 8:0019:00
  • Čt 8:0019:00
  • 8:0019:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo