TUBOTECH spol. s r.o. – kohouty a ventily k radiátorům

Kupte si domácí výměníkovou stanici. Teplo ihned i do zásoby

Objevte chytrost a účinnost moderních topných systémů. Díky našim službám máte topení podle Vašich představ za pár dnů. Vyberte si radiátorové ventily a kohouty či domácí výměníkové stanice a integrační jednotky. Jsme výhradními dovozci a distributory výrobků od COMPARATO NELLO & S.R.RUBINETTERIE.

  • Červené Vrchy 714
  • Hrušovany u Brna
  • 664 62
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komponenty tepelných systémů pro domácnosti a průmysl

Hledáte experty na tepelnou techniku s ucelenou nabídkou produktů a služeb? Vyberte si poradenství, které umí skloubit aktuální trendy s Vašimi záměry. Nechte si u nás vypracovat projekt a my se postaráme o dodávku tepelných prvků či kompletních výměníkových stanic i jejich precizní montáž. A rychlý záruční i pozáruční servis. Jsme specialisty na ventily pro radiátory se servopohony pro domácí aplikace italské společnosti Comparato Nello s.r.l. Třeba řada Sintesi vyniká snadnou instalací a jednoduchou údržbou. Nebo radiátorové ventily Universal Pneumatic jsou skvělé u zařízení, která využívají alternativní energie. Máte rádi retro styl? Objednejte si jednoduché regulační a termostatizované ventily nebo kohouty k radiátorům, které dodají Vašemu bydlení patinu pohody a osobitosti.

Projděte si produkty, které se postarají o Váš komfort :

Domácí výměníkové stanice a moduly

Víte, jaký je rozdíl mezi ventilem a kohoutem? Ventil reguluje průtok uzavíráním kruhového sedla kuželkou kolmo k ose potrubí, kohout má otočný provrtaný povrch s rozsahem pohybu 90 stupňů. Díky technologicky unikátním výměníkovým stanicím pro domácí využití můžete podobné vědomosti pustit k vodě a uvolnit se. Předávací tepelná zařízení jsou totiž po čertech chytrá a řídí regulaci teplé vody přesně tak, jak si přejete. Vyberte si u nás moduly pro topení a okamžitou nebo akumulační výrobu teplé vody Diatech. Hodí se Vám více integrační jednotky mezi termickým solárním panelem a kotlem? Nezapomeňte ani na doporučená příslušenství tepelných systémů, třeba na hydraulický odlučovač Diasep. Vezměte tepelnou pohodu Vaší domácnosti pevně do rukou a kontaktujte nás.

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo