MANA 29, s.r.o. - Výškové práce Praha

Nátěry a hydroizolace střech

Provádíme výškové práce, nátěry konstrukcí a stožárů a hydroizolace střech. Práci vykonáváme po celé České republice. Zajišťujeme údržbu a čištění fasád a okapů, prořezáváme stromy, montujeme a měníme reklamy a svítidla. Odstraňujeme námrazy ze střech a odklízíme sněhové závěje.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Jabloňová 2353/29
  • Praha 10 - Záběhlice
  • 106 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nátěry a hydroizolace střech

Při stavbě střech je velice důležité správně zaizolovat střechu proti vlivům prostředí. Zejména pak proti vodě a vlhkosti, které dokáží napáchat velké škody jak v konstrukci střechy tak celého objektu.

Nabízíme řešení v léty prověřené značce Swepco. V sortimentu máme několik druhů střešní hydroizolace ze speciálně upravovaného asfaltu a také hydroizolaci na štěrkové střechy.

Střešní nátěry

  • Heavy Duty Primer - oživovací nátěr na staré suché asfaltové střechy
  • Flex Shieid Primer - penetrační nátěr vyrobený z asfaltu Heart of Texas a dalších vybraných materiálů.
  • Concrete Primer - penetrační nátěr na beton
  • Guardían Generalpurpos Primer - penetrační nátěr pro vytváření pevných a spolehlivých spojení mezi vlastní hydroizolační membránou a zvětralým střešním povrchem.
  • Guardian EPDM Cieaner/Primer - penetrační nátěr pro povrchy EPDM a PiD


Materiály pro údržbu fasád

Clear Acrylyc Sealer - čirý těsnící povlak chránící betonové plochy před térem, znečištěním a poškozením vinou ropných látek a jiných chemických prostředků. Je použitelný jak uvnitř tak venku, v místech, kde jezdí velké množství aut apod.

Masonry Coating - Hustý pigmentový nátěr, ideální na všechny druhy povrchů. Vyrábí se z kvalitního pojiva, který zabraňuje vyblednutí, obsahuje přísady proti tvoření plísní a stabilizující vlastnosti v mrazech.

Silicone Seal II - silikonový nátěr s vynikajícími schopnostmi propouštět a odpuzovat vodu. Chrání zdivo i beton nad základy proti zničení a vyblednutí působené přírodními živly.


Oleje a maziva

SWEPCO SUPREME FORMULA ENGINE OIL 306 - parafinický motorový olej té nejvyšší kvality. Je to univerzální olej s prodlouženou životností, který je možné použít do všech druhů čtyřtaktních motorů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo