Paintballwood – Outdoorové hřiště na paintball v Brně

...tohle je náš les!

Naše společnost si dala za cíl vytvořit kvalitní outdoorové hřiště na paintball pro Brno a okolí. Proto vám teď můžeme nabídnout bezpečnou hrací plochu s pohodlným zázemím. V celém areálu je vám k dispozici zkušený personál, který pro vás připravil zábavné hry: Souboj cti, Manhunt nebo Seber vlajku.

  • Banskobystrická 819/52
  • Brno - Řečkovice
  • 621 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naše paintballové hřiště

Připravili jsme pro vás bezpečné outdoorové hřiště na paintball u Brna. Je vybaveno řadou přírodních překážek i dřevěných objektů, které ze hry udělají to pravé dobrodružství. Abyste si návštěvu u nás náležitě užili od začátku do konce, vybudovali jsme zde útulné zázemí. Při přípravě nebo odpočinku po bitvě můžete počítat s pohostinností našeho baru s občerstvením.

Zkušený personál

Paintball je moderní hra, která v posledních letech získává stále více fanoušků. Pokud jste ještě nikdy nikoho netrefili barevnou kuličkou, oceníte náš profesionální personál. Naši pracovníci se zkušenosti české paintballové ligy vám vše vysvětlí a náležitě vás připraví na hru. Samozřejmostí je zapůjčení veškerého vybavení. Na paintballu v Brně se pořádně vyřádíte už při první návštěvě.

Naše hry: Seber vlajku, Souboj cti, Záchrana rukojmích a další

Abyste u nás zažili maximální adrenalin, připravili jsme pro vás řadu zábavných bojových her. Pro dvojice máme vymyšlený Souboj cti, při kterém dojde na měření sil muže proti muži. Větší skupiny se mohou pokusit zachránit rukojmí, jít na průzkum nebo si zahrát obdobu klasické dětské bojové soutěže Seber vlajku. Milovníky historie jistě zaujmou programy inspirované dějinnými událostmi – Gettysburg nebo Napoleon. Ať už je vás větší skupina nebo jen dva hráči, vždycky pro vás najdeme odpovídající program.

Společenské akce a večírky

Dost bylo nudných firemních večírků na bowlingu. Vytáhněte své spolupracovníky na paintball. Především šéfové si jistě užití pikantní hru Zastřel velitele. S kolegou si můžete dát Souboj cti. A na závěr doporučujeme hru Paintburner, do které se mohou i vyřazení hráči po nějaké době vrátit.

Aby nezůstalo jen u paintballu, naleznete v našem areálu i příjemný bar a čtyři tenisové kurty, které jsou v provozu od 1. dubna do 30. září.

Přijďte se k nám vyřádit!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo