Reno - Tech.cz s.r.o. - Potřeby pro pískování Kaznějov

Profesionální technologie pro pískování

Firma mimo jiné dodává mobilní, kabinové, komorové a speciální pískovačky, trysky, příslušenství, ochranné prostředky tryskání a abraziva. Současně tyto technologie zapůjčuje.

  • Pod Továrnou 92
  • Kaznějov
  • 331 51
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pískování pevných a zpracovatelných materiálů

Naše služby spočívají v dodávkách tlakovzdušné pískovací/tryskací a lakovací techniky. Pokud si nejste jisti, že techniku, kterou vám dodáme, zvládnete ovládat sami, nabízíme vám odborné proškolení našimi odborníky. Uživatelům ukážeme správné zásady efektivního tryskání a seznámíme ho s jednotlivými postupy pro povrchovou úpravu materiálů. Po absolvování kurzu, získáte certifikát.

Pokud chcete zjistit, které technologie nabízíme, více vám prozradí náš eshop. Hledáte-li některý z těchto produktů: mobilní pískovačka, kabinová pískovačka, pískovací box, tryskací box, či máte zájem o pískování, pískování disků nebo o renovací ALU disků, v tomto případě navštivte náš web a obratte se na nás!

ESHOP

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo