Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem po celé ČR

Poleťte s námi!

Proleťte se s námi a dopřejte si jedinečný zážitek z vyhlídkového letu balónem. Létáme v malých skupinkách a proto si s námi vyhlídkový let opravdu užijete. Pro Vaši firmu rádi zajistíme reklamní lety šité na míru. Zážitek z letu balónem můžete samozřejmě i darovat a potěšit tak dobrého přítele.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Chotilsko 14, 26203 - Nový Knín

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyhlídkové lety balónem

Let balonem je nezapomenutelný zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Naše společnost má s lety balonem bohaté zkušenosti. Budete v péči našich instruktorů s mnohaletou praxí, kteří s vámi v bezpečí proplují nad krajinou.

Na let balónem není třeba se zvlášť připravovat. Letět může téměř každý, doporučujeme pouze pevnou obuv a pohodlné, sportovní oblečení. Den před plánovaným letem se s Vámi naši instruktoři zkontaktují a domluví potřebné náležitosti. V den letu se na domluveném místě setkáme a odvezeme Vás na místo startu.

Na místě startu pak posádka připraví balón k letu. Pokud si budete přát, tak je možné se rozbalování balónu zúčastnit. Let trvá dle nabídky hodinu až dvě. Po přistání budete uvedeni do cechu balónářského a obdržíte certifikát o absolvovaném letu. Po zabalení balónu Vás posádka odveze zpět na místo srazu.

Velmi oblíbené lokality pro vyhlídkové lety balónem ve středních Čechách jsou především v okolí Slapského jezera, zámku Konopiště, Orlické přehrady, Sázavy a Prachovských skal. Můžeme Vám také nabídnout krásné vyhlídkové lety v okolí Prahy, nad Karlovými Vary, Pálavou nebo Brnem. Samozřejmě pro Vás rádi zajistíme let téměř kdekoli v republice.

Reklamní lety balónem

Přejete si zviditelnit Vaši firmu? Nebo osvěžit Vaši firemní akci či podpořit reklamní kampaně? Logo Vaší firmy bude vidět nad velkoměstem a zaručeně upoutá pozornost. Balón je možno také používat jako motivační prostředek pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery a spolupracovníky formou vyhlídkových letů.

Reference


  

Nabídka letů balónem

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo