BOHÁČEK KZT, s.r.o. - Zámečnické práce Ostrava

Klíče - Zámky - Trezory

Otevírání, opravy a prodej všech typů trezorů a sejfů. Otevírání dveřních zámků a autozámků. Prodej a montáž zámků, zámkových vložek, dveřních kování, závor, dveřních zavíračů aj. Projekce, výroba a montáž klíčových systémů (generálního a hlavního klíče). Výroba všech typů klíčů.

  • Slévárenská 412/10
  • Ostrava - Mariánské Hory
  • 709 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Servis trezorů Zámečnické práce Klíčové systémy

Servis trezorů

Zajišťujeme komplexní servis všech typů trezorů, sejfů a trezorových dveří komorových trezorů. Ztratili jste klíče od trezoru? Nevadí, trezor vám otevřeme, opravíme a uvedeme zpět do původního stavu, tak aby jste trezor mohli nadále používat. Vyrobíme vám náhradní klíče k trezoru.

Prodáváme nové nábytkové, skříňové i stěnové trezory, sejfy, skříně a trezory na zbraně, archivační skříně aj. Možnost dodávky včetně dopravy, nastěhování a kotvení. Chcete poradit s výběrem trezoru? Poskytujeme bezplatné poradenství.

Zámečnická služba

Provádíme nouzové otevírání všech typů dveřních zámků a autozámků. Dále realizujeme veškeré zámečnické a montážní práce spojené s mechanickým zabezpečováním objektů, např. prodej a montáž zámků, zámkových vložek, dveřních kování, závor, dveřních zavíračů aj. Také zajišťujeme Opravy a přestavování zámků - jsme vám schopni přestavit autozámek nebo cylindrickou vložku dle vámi dodaného klíče. Sjednocujeme více zámkových vložek na společný uzávěr. Provádíme i svářečské práce, výrobu a montáž mříží

Klíčová služba

Výroba všech typů klíčů - cylindrické, dozické, trezorové, tvarové, schránkové, autoklíče aj.

Bezpečnostní dveře

Nabízíme dodávku a montáž certifikovaných bezpečnostních dveří Sherlock.

Klíčové systémy

Projektujeme, vyrábíme a montujeme klíčové systémy, tzv. systémy generálního a hlavního klíče, kdy generální klíč otevře všechny vložky v systému, hlavní klíč otevře vybranou skupinu vložek a jednotlivý klíč otevře pouze jednu vložku systému. Jsme PROFI CENTRUM FAB a servisním střediskem EVVA, GEGE, Mul-t-lock, GUARD, TITAN, WINKHAUS aj.

Navštivte naši kamennou prodejnu v Ostravě nebo náš e-shop.

Otevírací doba

  • Po 8:0012:00 12:3016:30
  • Út 8:0012:00 12:3016:00
  • St 8:0012:00 12:3016:30
  • Čt 8:0012:00 12:3016:00
  • 8:0012:00 12:3016:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo