OTHERM – Výroba oken a dveří (Lázně Toušeň)

Okna bez kompromisu

Značka OTHERM vyrábí a dodává plastová, dřevěná, hliníková a dřevohliníková okna a vchodové dveře vysoké kvality a užitných vlastností. Naše okna a dveře můžete získat prostřednictvím sítě více téměř 80 autorizovaných partnerů a prodejců po celé České republice i na Slovensku.

  • Hlavní 456
  • Lázně Toušeň
  • 250 89
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Okna a dveře české výroby

Tradiční česká značka OTHERM pochází z Jižních Čech a patří mezi nejstarší výrobce oken v ČR. V současné době patří do stáje největšího výrobce oken a dveří v ČR. Okna a dveře OTHERM se vyrábějí výhradně v České republice, a to ve čtyřech specializovaných výrobních závodech. Plastová okna pocházejí ze závodu v jihočeském Husinci, dřevěná okna pro vás vyrobíme ve Velkém Meziříčí, hliníková okna pocházejí z výrobního závodu v Lázních Toušeň a dřevohliniková okna z moravské Zašové.

OTHERM si zakládá na kvalitě všech svých produktů. Nabízíme okna a vchodové dveře pro každou stavbu, a to včetně těch nejnáročnějších produktů vhodných pro pasivní domy.

Síť našich zkušených a proškolených partnerů je zárukou, že naše produkty budou sloužit dlouho a na jedničku.

Se značkou OTHERM máte záruku, že se vždy budete moci obrátit přímo na výrobce vašich oken.

Mám zájem o okna OTHERM

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo