Boháček sport - výroba dresů

Vyrábíme sportovní doplňky i dětské fotbalové dresy

Naší hlavní činností je výroba dresů pro hokejisty, fotbalisty, ragbisty, volejbalisty i cyklisty. Zajistíme i výrobu dětských fotbalových dresů, motokrosových dresů, oblečení pro paragliding, dresy pro šipky a paintball. Prodáváme sportovní doplňky.

  • Hybešova 650
  • Vyškov - Vyškov-Předměstí
  • 682 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Výroba dresů na míru

Nechte si od nás vyrobit dres pro váš sportovní tým. Dresy a sportovní vybavení vyrábíme pouze z kvalitních funkčních materiálů vhodných pro sport. Sportovní dresy vyrábíme již řadu let a za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí. Mezi naše hlavní dodávané produkty patří fotbalové, cyklistické a hokejové dresy. Běžně vyrábíme ale také dresy pro rugby, motokros a další sporty. Kromě dresů vyrábíme také termoprádlo - hokejovou ribanu a to hned ve 4 střizích.

Pro vaše fanoušky vyrobíme i FAN předměty. Vyrábíme nejrůznější vlaječky, bannery, čepice, hokejové helmy, brusle i hole a mnoho dalších.

Dětské fotbalové dresy pro celý tým

Hledáte kvalitního dodavatele dresů pro váš dětský fotbalový tým? Nabízíme zhotovení různých velikostí dresů i v menších velikostech. Sami si pak můžete zvolit materiál i podobu límečku. Dresy vám také potiskneme dle vašich přání třeba logem týmu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo