Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti s.r.o. (Znojmo)

V soukromém životě, ale například i v činnosti a působení obchodních korporací může dojít k situaci, která si z hlediska efektivity a rychlosti vyžaduje autoritativní rozhodnutí třetí strany, ať už jde o řízení před obecnými soudy, rozhodčí řízení nebo mezinárodní arbitráže. V takových případech je pro dosažení svých práv nutnost odborného právního zastoupení naprosto nezbytná.

Advokátní kancelář nabízí klientům právní služby v kvalitě a rozsahu, které odpovídají standardu největších českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Advokáti působící v naší advokátní kanceláři se podílejí na zastupování společností a občanů v civilních a obchodních sporech.

Čerpáme z bohatých zkušeností svých právníků s poskytováním poradenství pro soukromý i veřejný sektor. Díky těmto zkušenostem máme možnost nabídnout svým klientům unikátní kombinaci právních služeb, které zohledňují jak každodenní potřeby podnikatelů, obchodních společností a veřejných institucí, tak i specifickou veřejnoprávní regulaci, se kterou přicházejí do styku.

Při poskytování právních služeb zohledňujeme též účetní a daňové aspekty daného zadání. V oblasti daňové a účetní úzce spolupracujeme s odborníky, kteří dlouhodobě poskytovali daňové a účetní poradenství v rámci tzv. Velké čtyřky.

Naše pobočky se nacházejí v Praze, Brně a Znojmě. Aktivně však působíme též v Českých Budějovicích a na řadě dalších míst České republiky.

Je toto moje firma?
  • Mariánské náměstí 965/6
  • Znojmo
  • Jihomoravský kraj
  • 669 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo