XAN 89 s.r.o. - Ocelové konstrukce Němčice

Zakázková a malosériová zámečnická výroba

Naše firma se zabývá zámečnickou výrobou a kovovýrobou krytů do obráběcích center a na obráběcí stroje, ocelových konstrukcí nebo rozvodových skříní. Potřebujete vyrobit na míru vrata, dveře, brány stojany, regály nebo zábradlí? Ani to pro nás není problém. Splníme vám veškeré požadavky.

  • Č.p. 129, 76843 Němčice

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kovové a ocelové konstrukce

Specializujeme se na výrobu různých druhů kovových konstrukcí. Např. konstrukce pro fotovoltaické elektrárny nebo zemní vruty atd. Vyrobíme také ocelové konstrukce na přání zákazníka. Dále nabízíme povrchové úpravy např. galvanické i žárové zinkování, tryskání nebo nástřik. Zabýváme se také výrobou z nerez materiálu a slitin hliníku.

Povrchové úpravy kovů

Zámečnická výroba s tradicí

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru strojního a stavebního zámečnictví. Díky tomu jsme schopni uspokojit i náročnější individuální poptávky. Na požádání vám zpracujeme návrh i cenovou kalkulaci zámečnické výroby. Samozřejmostí je také doprava a montáž odborníkem dle vašich požadavků. Spokojené zákazníky získáváme díky kvalitě použitých materiálu a také dodržením dohodnutých termínů.

Kromě samotné výroby zajistíme i nejrůznější doplňkové služby jako je pálení, řezání, ohýbání, zkružování či svařování. To vše na špičkových a spolehlivých strojích.

Metody svařování

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo