Šuplíček - Tělové svíce Frýdek-Místek

Produkty pro zdraví a krásu

Výroba a prodej tělových a ušních svící. Svíce, které nabízíme, pomáhají vytahovat škodliviny z těla, mezi které patří například otoky, záněty, krevní sraženiny, cysty, bolesti.

  • Heydukova 2079
  • Frýdek-Místek - Frýdek
  • 738 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jak se používá tělová svíce

Tělová svíce funguje na principu tak, že vytahuje škodliviny ven z těla. Postup je následující : na bolavé místo přiložíte papírový kapesník a svící přiložíme kolmo k tělu, vedle sebe je dobré mít nádobu s vodou na uhašení, protože svíce nemá knot. Svíci necháte hořet po dobu jak je vám to příjemné a nebo na svíci je ryska. Diagnózu vaší bolesti, vám nejlépe určí zkušený terapeut.

Kokosový olej jako blahodárný produkt pro vaše tělo

V exotických Filipínách se pěstuje kokosovník ořechoplodý, ze kterého se vyrábí bio panenský kokosový olej, jehož účinky na tělo musíte určitě vyzkoušet! Jeho využití není jen pro krásu těla, ale můžete ho použít také v kuchyni, hodí se jak na pečení tak i na smažení.

Máte-li suchou či citlivou pleť, používejte kokosový olej každý den a vaše pokožka bude vláčná a hydratovaná. Neobsahuje žádné syntetické, barvící, vonné ani konzervační látky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo