ICT Pro s.r.o. - školící centrum Praha

Školicí centrum IT a Soft skills: Vzděláním k profesionalitě

Kurzy, školení, konzultace, testování, certifikace Microsoft, IBM, HP, Cisco, Blue Coat, Juniper, Fortinet, VMware, Oracle, Citrix, Check Point, Sun, SAP, Avaya, 3COM, Linux, Tru64 Unix, Open VMS, bezpečnost IT, etický hacking, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika a DTP.

  • V olšinách 2300/75
  • Praha 10 - Strašnice
  • 100 00
  • budova ATRIUM HOUSE
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Přihlaste se na naše kurzy a školení

ICT PRO – POČÍTAČOVÁ ŠKOLENÍ, KURZY A WORKSHOPY

Společnost ICT Pro zajišťuje komplexní služby v oblasti vzdělávání. Jak už sám název společnosti napovídá, ICT Pro se dlouhodobě specializuje na školení v oblasti informačních a komunikačních technologií.

KOMPLEXNÍ NABÍDKA ŠKOLENÍ, KURZY A WORKSHOPY NA MÍRU

V rámci komplexnosti nabídky vzdělávacích služeb jsme naši nabídku rozšířili o kurzy projektového a procesního řízení, personálního poradenství a školení měkkých dovedností (Soft skills). Kromě standardních školení pro jednotlivce jsou naší specializací zákaznické kurzy na míru, které koncipujeme podle požadavků našich klientů, přesně na základě potřeb a vstupních znalostí jejich zaměstnanců.

ŠKOLENÍ OD ICT PRO JSOU ZÁRUKOU KVALITY

Profesionální tým firmy tvoří špičkoví odborníci z různých ICT odvětví, kteří svými znalostmi a zkušenostmi pokrývají široké portfolio produktů Microsoft, VMware, IBM, Cisco, Oracle, Juniper, Adobe, Citrix; dále pak jsou to technologie na bázi Unix / Linux, IT komunikace a VoIP a v neposlední řadě i produkty v oblasti DTP a CAD.

KVALITNÍ TÝM ODBORNÍKŮ – CERTIFIKACE A KREDITY

Pro zajištění ICT služeb využíváme kvalitních profesionálů s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe se správou rozsáhlých sítí a systémů, s vývojem náročných webových a desktopových aplikací a rovněž osvědčených z mnoha realizovaných ICT školení. Tito naši špičkoví odborníci jsou navíc držiteli řady certifikací a technických titulů klíčových IT firem a svými zkušenostmi, hloubkou svojí erudice i šíří svého odborného záběru tak garantují nejen kvalitu a intenzitu poskytovaných služeb a školení, ale i patřičný nadhled a efektivní řešení ICT problémů v širokých souvislostech.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo