Farma Klínec (Klínec)

Farma nás okamžitě chytila za srdce. Začali jsme chovat domácí zvířata. Ke slepičkám brzy přibyly kačenky, bažanti a koroptve. Protože si uvědomujeme, jak moc nám nevyhovuje dnešní uspěchaná doba, začali jsme bydlet na venkově. Farma se rozrostla a proto Vás zveme k odpočinku na venkově.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Klínec 49
  • 252 10 Klínec
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Vlakem – trasa 210 (Praha – Dobříš)

Vlaková zastávka Klínec se nachází v lesích cca 1,5 km od centra obce. Od vlakové zastávky k nám je to hezká procházka do mírného kopečku, při deštivém počasí myslete na vhodnou obuv. Bez problémů zvládnete i s kočárkem nebo na kole.

Autobusem

bus č. 317 (trasa Praha/Smíchovské nádraží – Dobříš) – zastávka Klínec, škola – nachází se na R4, při příjezdu od Prahy je nutné použít podchod

bus č. 318 (trasa Praha/Smíchovské nádraží – Řitka) – zastávka Klínec, u hřiště

bus č. 449 (trasa Jíloviště – Mníšek pod Brdy) – zastávka Klínec

Autem

Pro motorizované návštěvníky farmy jsme vybudovali parkoviště u hlavní silnice (viz mapa níže). Prosíme, využívejte toto parkoviště a pokud je to možné, nezajíždějte vozem do dvora, neboť zde jsou prostory pro parkování značně omezené (v případě konání větší akce je parkování ve dvoře z organizačních důvodů zcela vyloučené). Důrazně nedoporučujeme parkovat v bezprostředním okolí farmy (nacházíme se v nepřehledné zatáčce a riziko, že dojde k menší či větší kolizi, je poměrně vysoké). Další možností je využít ve dnech pondělí – čtvrtek parkoviště Restaurace Pod Farmou (v ostatních dnech slouží parkoviště pro hosty restaurace).  Omezená možnost parkování je také v okolí hasičské zbrojnice. Děkujeme za pochopení.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo