Klinika Cellthera - izolace a využití kmenových buňek Brno

1. ANTI-AGEING klinika na Moravě

Jsme registrovaným tkáňovým zařízením. Metodu využití vlastních kmenových buněk a krevní plazmy pacienta aplikujeme především v ortopedii, při artróze, artritidě, poranění šlach a kloubů, při onemocnění menisku kolenního kloubu a dále i při poškození chrupavky.

 • Vídeňská 101/119
 • Brno - Dolní Heršpice
 • 619 00
 • Klinika Cellthera se nachází ve 12. patře budovy Vienna Point na adrese Vídeňská 119, Brno.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
ji.hason
18.7.2017
*
*
*
*
*

Odborníci na svém místě, rychlá pomoc s bolestí kolen. Kmenové buňky mi opravdu pomohli.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Klinika Cellthera

Jsme klinické centrum se specializací na využití přirozených látek lidského těla a jejich vlastního hojivého potenciálu při řešení zdravotních potíží. Náš tým lékařských odborníků se skládá ze specialistů z různých oborů medicíny a pracuje dle principů personalizované medicíny - tzn., že ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně a hledáme pro něj to nejvhodnější řešení jeho zdravotních potíží.

Díky vlastnímu výzkumnému centru sami vyvíjíme nové metody a postupy léčby. Naší snahou je při léčbě minimalizovat pro tělo náročné a invazivní operace a jiné zákroky. Využíváme například hojivého potenciálu kmenových buněk i celé krevní plazmy. Dále patří k našim běžným procedurám manuální lymfodrenáž, odstranění křečových žil, Dornova metoda PLUS a vyšetření hladiny hymocysteinu. Kromě těchto procedur Vám můžeme pomoci i pří rehabilitaci a fyzioterapii, ortopedii, onkologii, imunologii. Zabýváme se i sportovní medicínou, výživovým poradenstvím a plastickou a estetickou chirurgií.

Léčba za pomoci kmenových buněk

Specializujeme se na využití kmenových buněk pacienta z tukové a pojivové tkáně. Vlastním originálním postupem přípravy kmenové buňky úspěšně aplikujeme v regenerativní medicíně, především v ortopedii a plastické chirurgii. Velmi šetrnou a bezpečnou metodu aplikace vlastních buněk využíváme i při odstranění bolestí pohybového aparátu, omlazení pleti, při sportovních poraněních, při vypadávání vlasů a dále i při léčbě chronických ran.

Metoda léčby krevní plazmou

To je jedna z nejméně invazivních metod léčby. Využívá se při ní pouze vaše vlastní krevní plazma, jež obsahuje kmenové buňky, krevními destičkami produkované růstové a protizánětlivé faktory a bílé krvinky.

Jaká onemocnění je možné léčit za pomoci krevní plazmy? Jedná se převážně o bolesti kloubů, sportovní poranění, regeneraci pokožky, léčbu chronických ran, vypadávání vlasů (alopecie) a vyhlazování vrásek na obličeji, dekoltu a rukou. Hlavní předností metody léčby krevní plazmou je její šetrnost, forma ambulantního zákroku bez následných indispozic ať již pracovních či pohybových a absence nežádoucích účinků.

Otevírací doba

 • Po 7:0015:30
 • Út 7:0015:30
 • St 7:0015:30
 • Čt 7:0015:30
 • 7:0015:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo