KOČKA spol. s r.o. - Vedení účetnictví Praha - Nové Město

Hravě si poradíme s daňovou evidencí

Nabízíme vedení účetnictví, poradenství pro klienty i neziskové organizace a služby v oblasti auditu. Zajišťujeme zpracování mzdové a personální agendy.

tel:
+420 222 240 861
fax:
+420 222 240 873
e-mail:
info@kockasro.cz
web:
www.kockasro.cz
  • Senovážné náměstí 1463/5
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kvalitní velkoplošný tisk

Specializujeme se na přípravu a tisk barevných prospektů, katalogů, hospodářských tiskopisů, reklamních tiskovin, vizitek, novoročenek, kalendářů. Dále provádíme sítotisk (potisk igelitových a papírových tašek, krabic. apod.), tampónový tisk (potisk reklamních předmětů), knihařství, velkoplošný tisk (tisk bannerů, atd.).

Potisk triček - injektová technologie

Potřebujete pro vaši firmu nebo na party vyrobit reklamní trička? Nabízíme potisk triček i pro menší objednávku. Nejprve vám vytiskneme vzor a po odsouhlasení zákazníkem jsme schopni dodat trička do 1 hodiny. Vyberte si velikost a střih.

Injektová (inkoustová) technologie je založena na principu vymršťování inkoustových kapek přímo na potiskovaný materiál.Vše probíhá velkou rychlostí a přesností, kapky jsou dávkované v malé velikosti. Inkoust se do materiálu vpije a tak plní z části i bezpečností funkci.

Napište nám..

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo