KAPKA PLUS s.r.o. - Vzdělávání dospělých Ostrava

Vzdělání pro každého

Firma Kapka plus s.r.o. se zabývá vzděláváním, pořádáním seminářů, poradenskou činností, BOZP a prevenci rizik, apod. Připravujeme a realizujeme pro vás kurzy, školení, semináře i poskytujeme poradenství v různých oblastech od manažerských až po dělnické profese.

  • Krmelínská 831/44b
  • Ostrava - Hrabová
  • 720 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vzdělávání dospělých a poradenství pro každého

Veškeré naše akce realizujeme buď sami, nebo spolupracujeme s různými organizacemi, kde připravujeme témata, zajišťujeme lektory i připravujeme školení na míru dle přání vás zákazníků.

Firma KAPKA PLUS s.r.o. se zabývá vzděláváním a poradenstvím v širokém spektru oborů, které zabezpečujeme vysoce kvalifikovanými garanty a lektory s dlouhodobou praxí ve výrobních, vzdělávacích a auditorských firmách.

Naší vizí je pomoci našim zákazníkům řešit jejich problémy, jak již technického, organizačního charakteru, tak i potřeby vzdělávání. Našim zákazníkům poskytovat rovněž konzultační podporu v rámci projektů, výběrových řízení, řešení poruchových stavů, vývoje a zavádění nových produktů, řešení nehod, úrazů a havárií, apod.

Naší filozofií je navázat s našimi klienty dlouhodobé korektní obchodní vztahy založené na důvěře a spokojenosti a rádi bychom, abyste Vy, zákazníci, měli v nás oporu a vždy se na nás rádi obraceli s každým vaším problémem a potřebou.

Říká se, že bez vody není život – myslím si totéž. Stejně tak si myslím, že bez vzdělaných lidí (odborníků ve všech technických oblastech přes personalisty, až po špičkové manažery, projektanty, konstruktéry, ekonomy a ředitele) nemůže fungovat žádná firma. A tak jako kapka vody může zanechat svou stopu i ve tvrdé skále, byli bychom rádi, aby kapka toho našeho vzdělání či konzultační a poradenské činnosti zanechala stopu u vás ve společnosti.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo