FLUIDTECHNIK BOHEMIA - průmyslové armatury Brno

Průmyslová automatizace a pneumatické systémy

Jsme firma s více než 20 letou historií. Specializujeme se na montáž a servis pneumatických válců, montáž automatizovaných armatur a příslušenství a zároveň jsme profesionály v oblasti průmyslové automatizace. Rovněž vám poradíme s pneumatickými systémy a elektromechanikou.

tel:
+420 548 213 233
fax:
+420 548 213 238
web:
www.fluidtechnik.eu
  • Vladimirská 2457
  • Louny
  • 440 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Průmyslové armatury pro různá využití

Jsme prvotřídní dodavatelé průmyslových armatur, jež jsou využitelné téměř ve všech aspektech lidských činností. Dennodenně se s nimi setkáváme ve farmacii, energetice, potravinářství, chemickém průmyslu, apod. Snažíme se pokrýt veškerý trh pro uplatnění průmyslových armatur, a proto si vybíráme výhradně výrobce, kteří jsou odborníky ve svém oboru.

Průmyslové armatury dále zahrnují: kulové kohouty, uzavírací a regulační klapky, pohony, nožová šoupátka a hradítka, solenoidové ventily, regulační ventily, pojistné ventily, zpětné ventily a klapky, průtokoměry, snímače veličin a příslušenství pohonů a armatur.

Profesionálové přes pneumatické systémy

Hlavní činnost naší společnosti je orientována na pneumatické systémy, které distribuujeme od předního světového výrobce Parker Hannifin po celé České republice. Od této společnosti odebíráme zejména pneumatické systémy, šroubení, hadice, rychlospojky, solenoidové a procesní ventily, řídící jednotky a motory či elektrické lineární pohony.

Sledujte novinky v oblasti průmyslových armatur a pneumatických systémů

NOVINKY

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo