Datour, s.r.o. - Cestovní kancelář Pardubice

Dovolené a pobytové zájezdy, které si zamilujete

Jsme cestovní kancelář z Pardubic fungující již od roku 1990. Nabízíme zájezdy a dovolené na řecké ostrovy Lefkada a Korfu. Dále poznávací a pobytové zájezdy do Rakouska, zimní dovolené či adventní zájezdy. Pro seniory 55+ máme výhodné nabídky do Řecka, Španělska a Rakouska!

  • Antala Staška 1565/30
  • Praha 4 - Krč
  • 140 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Datour s.r.o. - Cestovní kancelář Pardubice, Praha, Hořice

Vybrali jste si některý z našich zájezdů na internetu, ale i přesto preferujete osobní kontakt? V tom případě není nic snazšího, než nás navštívit v jedné z našich poboček, které naleznete 2x v Pardubicích, 2x v Praze a také v Hořicích.

V cestovní kanceláři Datour nabízíme letecké, autobusové a zájezdy s vlastní dopravou. Vybrat si u nás můžete jak námi nabízené dovolené, tak i zájezdy od našich partnerských cestovních kanceláří do celého světa.

Jsme specialisty zejména na letecké zájezdy do Řecka - ostrov Korfu a Lefkada. Navštívit s námi můžete i Rakousko autobusovým zájezdem či vlastní dopravou. Pokud jste senioři 55+, neváhejte si prohlédnout naše akční nabídky, které vás jistě zaujmou.

Vyražte s námi na pobytové zájezdy do zahraničí

Rádi navštěvujete okolní země a přitom vám na to stačí pár dní? V tom případě pro vás máme skvělou nabídku zahrnující poznávací a pobytové zájezdy do okolních evropských zemí, zejména Rakouska. V zimním období s námi můžete navštívit oblíbené adventní trhy v Rakousku, Německu, Polsku, Itálii či Holandsku.

A pokud jste vášniví lyžaři i u nás si přijdete na své. Nabízíme široký výběr zimních dovolených v oblíbených lyžařských střediscích v Itálii a Rakousku.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo