Mgr. Petra Macounová - Advokátní kancelář Mladějov

Právní pomoc při řešení dopravních nehod a v pracovním právu

Poskytujeme právní služby ve všech oblastech včetně práva občanského, pracovního, obchodního, správního, trestního či insolvenčního. Zaměřujeme se především na právo pracovní a řešení dopravních nehod, jako je odškodnění poškozených a pozůstalých, obhajoba pachatelů nehody apod.).

  •  111
  • 507 45 Mladějov
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexní řešení dopravních nehod

Stali jste se obětí dopravní nehody nebo jste jejím pachatelem a nevíte, jak postupovat dál? Nechce Vám pojišťovna uhradit způsobenou škodu na Vašem vozidle nebo újmu na Vašem zdraví? Pak Vám rádi poradíme a pomůžeme. Advokátní kancelář Mgr. Petry Macounové se na tuto problematiku specializuje a dlouhodobé zkušenosti Mgr. Petry Macounové v této oblasti Vám mohou zaručit, že Vám bude poskytnut profesionální právní servis. Právní služby poskytované naší kanceláří v této oblasti zahrnují především jednání s pojišťovnami, zastupování klientů u soudů či správních orgánů, vymáhání pojistného plnění po pojišťovnách nebo obhajoba pachatelů dopravních nehod v rámci celého trestního řízení.

Právní pomoc v oblasti pracovního práva

Advokátní kancelář Mgr. Petry Macounové se rovněž zaměřuje na poskytování právních služeb v oblasti pracovního práva. Řešení odškodnění pracovních úrazů nebo nemoci z povolání, obrana proti neoprávněně dané výpovědi, řešení škody způsobená zaměstnancem a další z mnoha každodenních pracovněprávních situací Vám pomůžeme s nejvyšší profesionalitou vyřešit. V případě pracovního úrazu nebo nemoci z povolání zajišťujeme vymáhání odpovídajícího odškodnění, právní zastoupení v jednání se zaměstnavatelem a pojišťovnou a vhodné upravení stávajících pracovněprávních podmínek v závislosti na druhu a rozsahu poškození zdraví. V ostatních pracovněprávních sporech zajišťujeme odpovídající právní zastoupení uzpůsobené konkrétnímu případu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo